Size cebimden 1000 lira

Tecrübeli oyuncu Trabzon maçı öncesi “Kendim için değil, takım kaptanı olduğum için, arkadaşlarıma paraları ödenmediğinden maça çıkmak istemiyorum” dedi. Sivok, takım arkadaşlarının “Hakkımızı savunuyorsun. Ama bu sıkıntıları da atlatırız” sözleriyle ikna oldu.

FUTBOL 07.05.2015, 06:08
2153
Size cebimden 1000 lira

BEŞİKTAŞ’ın yıldız oyuncusu Tomas Sivok, Trabzonspor maçı öncesi krize neden olurken maçta ise kahramanlardan biri oldu. 
Siyah beyazlıların 2-0 kazanarak liderliğini sürdürdüğü mücadele öncesinde tecrübeli futbolcu, otelde Bilic’e oynamak istemediğini şu sözlerle açıkladı: “Yönetimin zor günler geçiriyor. Fakat biz de uzun süredir para alamıyoruz. Kaptansam, benim gibi tüm arkadaşlarımın alacaklarının ödenmesini istiyorum. Kendim için değil kaptan olduğum için maça çıkmak istemiyorum” dedi.

 

HAREKETİM KULÜBÜME DEĞİL

 

ODADA bir anda soğuk rüzgarlar esti. Devreye önce siyah beyazlı oyuncular girdi ve Sivok’a “Kaptan olarak hakkımızı savunuyorsun. Teşekkür ederiz. Bu sıkıntıları da atlatırız” diye konuştular.
Ardından Futbol Şubesi Sorumlusu Mete Vardar konuştu. Vardar “Gerekirse kendi cebimden öderim. Sizden 1 hafta süre bekliyorum. Ödeme için kefilim” dedi.


Sivok ise “ Hareketim kulübüme değil. Kaptan olarak sorunlarla ilgileniyorum” diyerek maça çıktı. Ve Çek oyuncu, aldığı bir darbeyle burnundan kanlar akmasına karşın çıkmak istemeyerek takıma ne kadar sahip çıktığını da gösterdi.

 

Size cebimden 1000 lira

 

TRABZON maçı sonrasında soyunma odasında keyifli anlar yaşandı. Oyuncular zafer selfie’si çektirirken Bilic’in yardımcısı Nicola Jurcevic cebindeki 1000 TL’yi çıkartarak “Sezon başından bu yana en iyi futbolu sergilediniz. Size cebimden 1000 TL veriyorum” diyerek gençlere dağıttı. Bunula   yetinmeyen Jurcevic, Mete Vardar’ın cebindeki 15 bin TL’yi aldı ve onu da gülüşmeler arasında genç oyunculara tek tek pay etti.

Yorumlar (8)
aslanavcisi 5 yıl önce
ulen 15 bin tl yi cebimizde taşıdığımız günleride görecez mi acaba :)
Emre Kartal 5 yıl önce
İyi yazmışlar, filmde çeksinler.
mert kurt 5 yıl önce
hikayeye bak. Kimin cebinden parayı alıp dağıtıyorsun. Adamların aklına bile gelmez. Haber değeri sıfır.
Turan Doğaner 5 yıl önce
Bence de ironi yapılmış gibi.....
Nazife Tursun 5 yıl önce
Böyle saçma düzme haberleri neden sitede yayınlıyorsunuz??

Hayal ürünü olduğu ne kadar belli.Sivok oynamak istemese neden yaralandıktan sonra sedyeden kalkıp sahaya dönmek istesin???

Bu haberi yazanlar biraz beyinlerini kullansınlar.
Sebahattin Eğriçayır 5 yıl önce
Söyle yalanı , tikeyim inananı. ulan rahmi koçun , sabancının cepierinde bile 15 bin lira olmaz
marco 5 yıl önce
cebinde ki 15 bin. lan adam bildiğin rüyasını haber diye yazmış ya.
bu site yalan dolan 5 yıl önce
d,ger gaberde aynı olayı kaptan olmayacagım diyor burada maça cıkmayacagım diyor bu ne la