Sivok'a teklif yağıyor

Beşiktaş’ın bu sezon sakatlıktan bir türlü kurtulamayan futbolcusu Tomas Sivok’a, menajeri aracılığıyla adeta teklif yağıyor.

Sivok'a teklif yağıyor

Beşiktaş’ın bu sezon sakatlıktan bir türlü kurtulamayan futbolcusu Tomas Sivok’a, menajeri aracılığıyla adeta teklif yağıyor. Yönetimin devre arasında yollarını ayırmayı planladığı Çek oyuncuya Çin’den, Yunanistan’a kadar birçok ülkeden teklif geldiği ortaya çıktı.

Sezon sonunda serbest kalacak olması nedeniyle bu oyuncuyu ucuz bir bonservis bedeliyle transfer etmek isteyen kulüplerin, Sivok ailesinin engeliyle karşılaştığı bildirildi. Siyah - beyazlı futbolcunun, ailesinin İstanbul’u çok sevmesi nedeniyle, Türkiye’den ayrılmaya sıcak bakmadığı ve bu nedenle tekliflerin yanıtsız bırakıldığı belirtildi. Tomas Sivok’un, yönetimin kendisini göndermesi durumunda ise önceliğini Türkiye’den gelecek önerilere vereceği öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hamdi
Hamdi - 4 yıl Önce

hadi o zaman ne bekliyoruz. şöyle 2,5 milyonuk bir kontrat yapalım sivok beyimize. hemide 5 yıllık atalım imzaları biran önce ki elimizden kapmasınlar adamı...

eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

para kazanabilecekmiyiz

Qartalejma
Qartalejma - 4 yıl Önce

teklif yağmasın arkadaş direk birisi alsın gitsin kurtulalım...yıllardır bu adamla defansta zaman kaybettik.çile bülbülüm çile.sivok un yerine üst düzey bi defans şart premier lig patentli olması iyi olur.

elfafi
elfafi - 4 yıl Önce

aldığı parayı sonuna kadar hak eden topçu..

Hakan
Hakan - 4 yıl Önce

Udinese'den geldiği ilk yılı saymazsak çok hata yaptı. Zaten kendini geliştirebilseydi vaktinde şu anda biz Sivok'un yaşı ilerledi diye kara kara düşünürdük. İşte bir Pedro Franco geliyor ve Sivok'tan formayı alıveriyor. İyi insan ama artık maalesef futbolda iyi insan olmak yetmiyor. Aldığı paralar helal olsun ama artık başka kulüpten para alsın.

Kara Kartal Mustafa
Kara Kartal Mustafa - 4 yıl Önce

Aldigi Paralari sonuna kadar hakeden emekci ve yigit bi Oyuncu !!!!

reşatbjkbakü
reşatbjkbakü - 4 yıl Önce

Yabancilar (gerçi ona yabanci demekte zorluk çekiyorum) arasin en büyük Beşiktaşli!Artistik diğil,gerçek Beşiktaşli!Efendi biri,centilmen biri,her zaman takimin şartlarina uyan biri!Giderse böyle gitmesin!Vefasizlik yapmayalim!