Sivok'a piyango

Sakatlığı nedeniyle Antalya kampından ayrılan, tedavi için kendi doktorunu tercih eden Beşiktaşlı oyuncu, hafta başından itibaren arkadaşlarına katılıyor.

Sivok'a piyango

Beşiktaş, yeni transferlerinden Alexander Milosevic’in sakatlığına üzülürken, bu durum Tomas Sivok için adeta piyango oldu.

Kupa maçında sakatlanan Milosevic’in sağ ayak beşinci tarak kemiğinde kırık olduğu, önümüzdeki günlerde ameliyat edileceği belirtildi. Nisanın ilk haftasında sahalara dönmesi beklenen oyuncunun, daha erken iyileşebilmesi için kulüp doktorları tarafından yoğun tedavi sürecine alınacak. Yeni transferin 8 hafta takımdan uzak kalacağı belirtilirken, Tomas Sivok’ta yaşanan ani gelişme ise teselli oldu. İstanbul’da bireysel antrenörler eşliğinde çalışarak eski formunu bulmaya çalışan Sivok’un hafta başından itibaren çalışmalara katılacağı belirtildi. Milosevic’in gelişiyle gözden çıkarıldığı belirtilen Sivok’un dönüşü de sürpriz olarak değerlendirildi.

Ziraat Türkiye Kupası’ndaki Çaykur Rizespor maçında sakatlanan Milosevic dışında, bir başka yeni transfer olan Daniel Opare’nin de sakatlanmasına, takım içerisinde “Nazar değdi” şeklinde yorum yapıldı. Beşiktaş’ın A Takımından Sorumlu Yöneticisi Mert Vardar, “Sakatlıklara çok üzüldüm. Opare birkaç hafta içerisinde sahalara döner ama Milosevic’in durumu çok daha kritik” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

thomas sivok en az pedro ve ersan kadar kalitelidir. birde atınç var defansta stoper sıkıntısı olmaz.

harun
harun - 4 yıl Önce

Su sivok' a yapilanlar Allah' tan revami ya, su takimda bana gore en kaliteli stoper sivok' tur, kimse bunun aksini idaa edemez... Ersan kazmasindan hele hele cok iyidir, sivok bir sekilde bu takima girecek o kadar

fransadan67
fransadan67 - 4 yıl Önce

Sivok besiktasin sampiyonluk yasamis en tecrubeli oyuncusudur takima derhal geri donmesi gerekiyor

B.j.k 1903
B.j.k 1903 - 4 yıl Önce

Yeni mukavele isteme açısından kendini tekrar göstermek isteyebilir.Nasıl olsa Beşiktaşta kalmak istiyor.

marco
marco - 4 yıl Önce

iyide sivokun izinli olarak kendi doktoruna gitti. iyileşince nasıl olsa kadroya gircek.

hamdi
hamdi - 4 yıl Önce

Sivok muthis degil ama hala vasatustu sayilabilecek cok is yapabilir. Ersan ve pedro kadar kaliteli mi? Ersan ve pedroysa kalite kriterimiz zaten isimiz var.