Sırada Gökhan İnler var

Forvet hattını Gomez'le güçlendiren Siyah-Beyazlılar, Gökhan İnler konusunda da yoğun çaba sarf ediyor.

FUTBOL 30.07.2015, 03:07
1429
Sırada Gökhan İnler var

Serie A ekibi Fiorentina’nın Alman yıldızı Mario Gomez’i kadrosuna katan Siyah-Beyazlılar, bir diğer İtalyan ekibi Napoli’nin Türk asıllı İsviçreli yıldızı Gökhan İnler’i de takıma kazandırma konusunda büyük aşama kaydetti.

Mavi-Beyazlılar’la 1 yıllık sözleşmesi bulunan 31 yaşındaki ön liberoyla senelik 2,5 milyon Euro’dan 3+1 yıllık anlaşma sağlayan Kara Kartal’ın, oyuncunun kulübüyle de 3,5 milyon Euro’ya el sıkıştığı ancak Fiorentina’nın bu isim için son anda devreye girmesi sonrasında transferin uzadığı ortaya çıktı. Bu duruma rağmen Beşiktaş’ın oyuncu konusunda bir adım önde olduğu ve temasların bu hafta içerisinde resmiyet kazanabileceği bildirildi.

 

İsviçre’nin 1 numarası

 

İtalyan ekibiyle geçen sezon 32 karşılaşmaya çıkan Gökhan İnler, takımına 1 asistlik katkı yapmıştı. Teknik bir isim olmamakla birlikte özellikle görev aldığı maçlarda Napoli’nin pas alışverişini başarılı bir şekilde yöneten tecrübeli futbolcu, defansif özelliğiyle İsviçre futbolunun bu alanda önde gelen isimleri arasında yer alıyor.

 

FANATİK

Yorumlar (2)
Black eagle @ Black sea 5 yıl önce
Siyah-beyazlı futbolcularla, küçüklük fotoğrafları olan Gökhan İnler, "Beşiktaş için her fedakarlığı yaparım. Yeterki kulüpler anlaşsın" dedi

Beşiktaş'ın Veli Kavlak ve Tolgay Arslan'ın sakatlıkları nedeniyle orta sahaya takviye olarak düşündüğü Gökhan İnler, siyah-beyazlı kulübe gelmeye hazır olduğunu söyledi. 31 yaşındaki tecrübeli futbolcu, "Ben doğuştan Beşiktaşlı'yım ve her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım. Yeter ki kulüpler kendi arasında anlaşmaya varsın" diye konuştu. Napoli'den yılda 2.2 milyon Euro kazanan İnler'in, Beşiktaş'ın 1.8 milyon Euro'luk teklifine olumlu yakalaştığı belirtilirken bu transferin önündeki tek engelin İtalyan kulübü olduğu belirtildi. Beşiktaş Gökhan İnler'in bonservisi için 3 milyon Euro önermiş ancak Napoli bunu kabul etmemişti. Taraflar arasında görüşmelerin sürdüğü ve en geç birkaç gün içinde Gökhan'ın durumunun netlik kazancağı öğrenildi.
hhhhhh 5 yıl önce
ya ozan yada inler seç beğen ikisinden biri bjk'li olacak görüşmeler devam ediyor.ozn genç, inler tecrübeli. birini avrupya satıp para kazanırsın,diğeri ise günü kurtarır.