Sevincinizi soyunma odanızda yaşayın

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in, Bursaspor maçından sonra oyuncularını soyunma odası koridorunda sevinmemeleri konusunda uyardığı ortaya çıktı.

FUTBOL 10.11.2015, 08:21 10.11.2015, 08:24
277

 Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in, Bursaspor karşılaşmasından sonra oyuncularına soyunma odası koridorunda sevinmemeleri konusunda ciddi uyarılarda bulunduğu ortaya çıktı.

Bursasporlu bazı yetkililerin karşılaşmanın ardından siyah-beyazlı futbolculara tepki gösterdiği, ortamı sakinleştirmeye çalışan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın da yanlış anlaşıldığı öğrenildi. Gökhan Töre ve Ersan Gülüm’ün bu nedenle yeşil-beyazlı hocayla tartıştıkları kaydedildi.

Olay yerine sonradan gelen Şenol Güneş ise oyuncularını rakibi üzecek davranışlarda bulunmamaları için uyardı. Güneş’in, “Koridorda sevinmeyin. Rakip son dakikada gol yedi ve çok üzgün. Sevincinizi soyunma odanızda yaşayın” talimatını verdiği aktarıldı.

Yaşanan olayların ardından Ertuğrul Sağlam’ın, Beşiktaş soyunma odasına giderek hem Şenol Güneş ile hem de futbolcularla konuşarak olayı tatlıya bağladığı öğrenildi.
Yorumlar (2)
Gece Kartalı 5 yıl önce
Ertuğrul iki yüzlü. Bursa ya yaranmak için yapıyor bunları. Gözümüzden düştü.
hayrullah biçer 5 yıl önce
amma büyüttüler gizemli mevzularını.. nedir bunların mevzusu bilen var mı?? kendileri de bilmiyordur gerçi.. bizim hem istanbulda hem bursada rahatça gidip yendiğimiz takımla ne mevzumuz olabilir ki.. hocalarını da ağlatmazlar umarım artık bu kahramanlığından sonra..