Sergen Yalçın'dan Nico Gaitan'a onay!

Beşiktaş'ın gözden çıkardığı Ljajic’in yerine arayışlarını sürdürürken, Lille'de oynayan Gaitan transferine Sergen Yalçın’ın da son derece sıcak baktığı ifade ediliyor.

FUTBOL 01.05.2020, 13:11 03.05.2020, 15:56 kartalbakışı.com
274

Beşiktaş’a Lille’de oynayan Nico Gaitan önerildi. Menacerler aracılığıyla gelen bu öneri yönetimi ve teknik heyeti de heyecanlandırdı. Arjantinli 10 numaranın Lille ile sözleşmesi bittiği için bonservisi bulunmuyor. Kartal, gözden çıkardığı Ljajic’in yerine arayışlarını sürdürürken, Gaitan transferine Sergen Yalçın’ın da son derece sıcak baktığı ifade ediliyor. Başarılı hocanın Gaitan hakkında, “İkinci Sosa etkisi yapabilecek kapasitede” şeklinde görüş belirttiği de gelen haberler arasında. Boca Juniors’ta kariyerine başlayan Nico Gaitan, Benfica’daki performansıyla yıldızını parlatmış ve Atletico Madrid’e transfer olarak tüm dikkatleri üzerine çekmişti. (Kaynak: Fanatik)

Yorumlar (1)
karakartal 11 ay önce
bonservisi bedava olsa ne olur adam 35 yaşında nesini alacan beşiktaş emekli sandığımı burdan emekli maaşımı almaya geliyor sergenin onay verdiği iddalarına asla katılmıyorum bence yalan haber isme değil bana ne vereceği kaç sene faydalanabileceğim kaça satabileceğim önemlidir