Sergen için Beşiktaş'tan Sivas gidecek

Teknik direktörlük koltuğuna Sergen Yalçın'ı getiren Sivasspor, transferde ayağını gazdan çekmiyor.

FUTBOL 09.01.2015, 12:05
3348
Sergen için Beşiktaş'tan Sivas gidecek

Forvet hattı için son olarak İstanbul Başakşehir’de oynayan Michel Eneramo ile anlaşan, Galatasaray’dan da Gökhan Zan’da önemli bir adım atan Yiğido’nun yeni hedefi Uğur Boral.


Beşiktaş’ta yeteri kadar süre alamayan 32 yaşındaki sol kanat oyuncusunun da, Sergen Yalçınfaktörü sebebiyle Sivas’a gitmeye sıcak baktığı bildirildi. Transferin, önümüzdeki günlerde resmiyet kazanacağı ifade edildi.

Yorumlar (6)
bülent 6 yıl önce
Biz bjk li kardeslerimize hep destek cikiyoruz. Sergen e can feda.
sergen10 6 yıl önce
sergen şu m. demir e de el at be adamım. Çocuk takımsız kaldı, oynat biraz sivas sogugunda güçlensin bebe
Siyah-Beyaz 6 yıl önce
KIRMIZI istemiyoruz; BAYRAKLAR da dahil

Değil stadın yapısında stadın içinde dışında, hiçbir yerinde KIRMIZI renk istemiyoruz. Buna BAYRAKLAR da dahil... çArşı'nın A'sı da dahil. Ne bu ya? Rengimiz siyah-beyaz mı yoksa kırmızı-siyah-beyaz mı belli değil. Ben tamamen siyah-beyaz bayrak, pankartlarla süslenmiş stad görüntülerini özledim. Sırf çArşı'nın A'sındaki kırmızısı var diye kırmızı kullanılıyor (sol kızılı aslında). Solcu olun sağcı olun farkında etmez yalnız kendi egonuz için Beşiktaş'ı kullanmayın. Beşiktaş tribünleri siyah-beyaz'dır öyle de kalmalı! Not: Liverpool maçı hazırlıkları devam ediyor, umarım yine devasa kırmızı renkli pankartları görmeyiz! Not2: Takım formalarında olabilir, zira onlar alternatiftir bazı maçlar için.
siyah-beyaz'a cevap 6 yıl önce
KIRMIZI renk istemiyoruz. Buna BAYRAKLAR da dahil... çArşı'nın A'sı da dahil. Ne bu ya? Rengimiz siyah-beyaz mı yoksa kırmızı-siyah-beyaz mı belli değil demişsin..kardes rengimiz kırmızı-beyaz-siyahtır..hatta ilk rengimiz kırmızı-beyazdır..siyah sonradan eklenmiştir savaş zamanı şehitlerden dolayı sonra öle kalmıştır..yani kırmızı da bizim rengimiz çarsının A'sıyla alakası yok..
ysnylmz 6 yıl önce
aferim sergen
Aytur 6 yıl önce
Sergen diye yazilir ADAM diye okunur