Serdar Taşçı Beşiktaş'a haber yolladı!

Spartak Moskova forması giyen Türk asıllı Alman Milli oyuncu Serdar Taşçı, Beşiktaş'a "beni alın" mesajı yolladı.

FUTBOL 03.12.2015, 23:25 03.12.2015, 23:31
4979

Türkiye ile Rusya arasında "uçak" krizi futbolu da etkilemeye devam ediyor... Rusların, transfer döneminde Türkiye'den oyuncu almama konusunda yaptığı çıkışa FIFA'dan veto gelirken, bu durumdan en fazla etkilenen isimlerden birisi de Spartak Moskova forması giyen Serdar Taşçı oldu.

Alman Frankfurter Randschau gazetesi, son dönemde yaşanan olaylar üzerine Türk asıllı Alman Milli Futbolcunun, Spartak Moskova'dan ayrılma kararı aldığını duyurdu. Gazete Serdar'ın menajeri aracılığıyla Beşiktaşlı yöneticilerle temas kurduğunu ve İstanbul'a gelerek siyah-beyazlı formayı giymek istediğini ilettiğini haber yaptı.
Serdar'ın, son yaşanan olayların ardından Rusya'da Türklere karşı yoğun bir tepki olduğunu ve Moskova'da sokağa bile çıkmaktan korktuğunu menajeri aracılığıyla siyah-beyazlı yöneticilere ilettiği de iddia edildi.
Kaynak: Frankfurter Randschau/Fotospor
Yorumlar (4)
arsenic 5 yıl önce
Papy, toulouse ile önprotokol imzaladı.transfer rafa kalktı.kesin bilgi.mbia sözleşme fesihini elinde bulundurdugu için masaya oturuldu ama anlaşılamadı.balanta ile besıktas önprotokol imzaladı ocakta besıktasta %100.ospina için sadece arsenalin fiyat dusurmesı beklenıyor, oyuncuyla anlaşıldı.fabricia olumsuz durumda alternatif olarak beklıyor.twenteden hakiim ziyech için görüşülüyor ama çok zor, 10 milyon euro istiyorlar.motta devre arası flamengoda, pedro eskı takımına gidiyor.sosa da satıldı 8.5 milyon euroya all sadd takımına, ama sezon sonu gidebilir.gökhan töre ve oguzhan ise seneye premıer ligde %100 bu son yazdıgım.
hyt 5 yıl önce
(arsenic) Bu arkadaş kesim yönetimden biri..
arsenic 5 yıl önce
aksilik olmazsa bu yazdıklarım gerçekleşecek.yönetimden falan degilim sadece kaynagım saglam.
Selmi 5 yıl önce
Sen kaleciden bahset arkadas. Insan once kalesini saglama alir. Bu yonetimin yaptigi hep yanlis. Bu kaleci bank asyada bile zor oynar!