Serdar kongreye takıldı

Şenol Güneş'in Serdar Aziz için çalışma yürüttüğü ancak Yeşil-Beyazlılar'daki kongre dönemi sebebiyle bu transfer konusunda muhattap bulamadığı belirtildi.

 Ara transfer döneminde kaleciye ek olarak takıma yeni bir stoper de kazandırmak için çalışmalarını sürdüren ve ilk etapta Dnipro’dan Douglas Silva için temaslarda bulunan Siyah-Beyazlılar’ın gizli hedefi ortaya çıktı. Yönetimin, teknik direktör Şenol Güneş’in eski öğrencisi Serdar Aziz için çalışma yürüttüğü ancak Yeşil-Beyazlılar’daki kongre dönemi sebebiyle bu transfer konusunda muhattap bulamadığı belirtildi. Başarılı futbolcunun Beşiktaş’a transfer olmayı istemesine rağmen Siyah-Beyazlı idarecilerin; salı günü yapılacak seçimler öncesinde şimdiki Başkan Recep Bölükbaşı’nın aday olmayacağını açıklaması nedeniyle herhangi bir gelişme kaydedemediği bildirildi.

Seçimlerden sonra...

2 hafta önce 25 yaşındaki futbolcunun menaceri Haluk Canatar’la görüşen ve Serdar’ı transfer konusunda ikna eden Şenol Güneş’in; eski öğrencisini Beşiktaş’a getirmekte ısrarcı olduğu ve yönetimin de bu oyuncu için Bursa’daki başkanlık seçimlerini beklediği öğrenildi.   
Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2016, 03:10
YORUM EKLE