Serdar Gürler Beşiktaş'lı olmak üzere...

Kartal, Osmanlıspor’un milli yıldızı Serdar Gürler’i kadrosuna katmak üzere…

FUTBOL 28.06.2018, 11:58 29.06.2018, 12:14 kartalbakışı.com
636

Kartal, Osmanlıspor’un milli yıldızı Serdar Gürler’i kadrosuna katmak üzere…

Geçen sezonun en etkili isimlerinden olan 26 yaşındaki kanat oyuncusu, “Bırakın Beşiktaş’a gideyim” diyerek yöneticilerden anlayış istedi.

29 MAÇTA 12 GOL, 5 ASİST

Transfer komitesi, Osmanlıspor’un 26 yaşındaki milli yıldızı Serdar Gürler için girişimlere başladı. Dubai'de ailesiyle birlikte tatil yapan Serdar'dan olumlu yanıt alan yöneticiler başkent ekibiyle pazarlık masasına oturacak. Yurt dışından da teklif alan Serdar Gürler'in Osmanlıspor ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Geçen sezon küme düşen Osmanlıspor ile 29 maça çıkan 26 yaşındaki kanat oyuncusu, 12 gol 5 asistlik performans sergilemişti.

SLOVAKYA KAMPINA YETİŞECEK

Kariyerine Süper Lig’de devam etmek istediğini Osmanlıspor yönetimine ısrarla ileten Serdar, transferi için kolaylık istedi. Başkent ekibinin de astronomik bonservis istemediği ve Beşiktaş ile makul fiyatlar üzerinden pazarlık gerçekleştirdiği aktarıldı. Beşiktaş’ın transferi 2 milyon euroya bitirmek istediği ve sözleşmeye, sonraki satıştan yüzde 30 pay maddesi koyarak karşı tarafı ikna etmeye çalıştığı öğrenildi. Transferin kısa sürede bitmesi ve Serdar’ın Slovakya kampına yetişmesi bekleniyor.

Güneş

Yorumlar (1)
samim 3 yıl önce
buda gelirse kanatlarda yığılma olur kanatlanıp uçarız artık.birazda ayaklarımızın yere basması lazım,Talşscanın yerine biri ya transfer yoluyla yada kadro içerisinden dahil edilmeli