Şenol hoca için ilk tercih değildim!

Beşiktaş ile sürpriz bir şekilde sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden ve yine sürpriz bir şekilde bir kaç gün için de Başakşehir'le anlaşan Gökhan İnler imza töreninde Beşiktaş'tan bahsetti.

FUTBOL 14.07.2017, 15:05 15.07.2017, 12:05
2248

Gökhan İnler, 3 yıllık imza attığı törende şu açıklamaları yaptı;

Beşiktaş'la güzel ayrıldık

"Beşiktaş camiasına ve taraftarlarına teşekkür ediyorum. Güzel bir sezon geçirdik ve güzel bir şekilde ayrıldık . Önümüzdeki 3 yıl Medipol Başakşehir için çalışacağım. Bütün Başakşehir camiasına bana güvendikleri için teşekkür ediyorum. Bu takıma çok şey verebileceğimi görüyorum, onlar da bana çok şey verebilir tabi ki. Başakşehir kulübü bana değer verdi ve ben bunun karşılığını vereceğim"

***

İtalya'dan ciddi teklifler vardı

"Kariyerimi kendim oluşturdum, kimse bana bir şey hediye etmedi. Beşiktaş ile sözleşmeyi feshettikten sonra birçok takım teklifte bulundu. İtalya'dan ciddi baskı vardı. Atalanta ile anlaşmak üzereydim aslında ama İstanbul'da kendime, aileme güzel bir çevre oluşturmuştum. Başakşehir'den teklif gelince, bir görüşme gerçekleştirdik ve İstanbul'da kalmaya karar verdim"

***

Şenol Güneş'e saygı duyuyorum

"Şenol hocanın kararlarına saygı duyuyorum. Beşiktaş'tayken, her zaman saha içi ve dışında takım arkadaşlarımın arkasındaydım. Sahada elimden geleni her zaman yapmaya çalıştım. Şenol hoca için ilk seçenek olamadım. Başkan ile özel bir görüşmem oldu ve ben de yollarımı ayırdım"

Yorumlar (0)