Şenol hoca böyle motive etmiş

Süper Lig’de haftanın maçında derbide Galatasaray’ı deviren Beşiktaş’ta keyifler son derece yerinde. Özellikle kamuoyunda Siyah-Beyazlılar şampiyonluğun tek favorisi olarak gösterilirken, oluşan bu hava sonrası devreye teknik direktör Şenol Güneş girdi.

FUTBOL 01.03.2017, 08:19 02.03.2017, 09:22
2607

Güneş, TT Arena’daki maç sonrasında soyunma odasında takıma, ayakları yere basmak konusunda uyarılarda bulundu. Tecrübeli hocanın, oyun anlamında çok iyi olmamalarına rağmen istedikleri sonucu almalarının önemi değinerek, “Fenerbahçe ile oynadığımız maçtan ve daha önce puan kaybı yaşadığımız maçlarda yaptığımız hatalardan dersler çıkardığımızı görmek güzel. Özellikle öne geçtikten sonra tecrübeyi ve akıllı oyunu sahaya yansıtmamız çok önemliydi” dediği bildirildi.

- ‘Konuşmayın, kazanın...’

Güneş’in konuşmasının devamında da, “Herkes bizi şampiyon olarak görüyor ama siz sakın bu tür oyunların içine düşmeyin. Kalan 12 maçımız var, bizim diğerleri gibi konuşmaktan çok galibiyetlere ihtiyacımız var. Sizlere güvenim sonsuz, bu ligin en iyi takımı biziz. Sezon sonuna kadar şampiyon gibi oynamaya devam edin ve mutlu sona ulaşın” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Fanatik

Yorumlar (0)