Şenol Hoca Aboubakar'da ısrarcı...

Tecrübeli hoca, Aboubakar transferinin acilen tamamlanmasını isterken, “Geri dönmezse iyi olmaz. Yeni bir golcü bize zaman kaybettirir” dedi.

FUTBOL 04.07.2017, 11:54 04.07.2017, 21:59
643

Teknik Direktör Şenol Güneş, Aboubakar transferinin bir an önce bitirilmesini istedi.

Kamerunlu oyuncu konusunda şu ana kadar bir sonuca varılması gerektiğini savunan Güneş’in yakın çevresine, “Eğer Aboubakar transferi bir an önce bitmezse seneye gol bölgesinde yine sıkıntılar yaşayabiliriz. Aboubakar tam sisteme alışmışken geriye dönmezse bizim için hiç iyi olmaz. Tekrar yeni bir golcüyü takıma alıştırana kadar çok zaman kaybederiz” dediği ortaya çıktı.

***

Aboubakar transferinin hâlâ sonuçlanmamış olması nedeniyle tedirginlik yaşayan tecrübeli teknik adamın, şampiyonluk balosundan önce Başkan Fikret Orman ile bir araya gelmesi bekleniyor.
Kulüpten sızan haberlere göre siyah - beyazlı teknik adamın, bu transferin acilen noktalanması gerektiğini söyleyeceği öğrenildi.

***

Teknik Direktör Şenol Güneş’in başka bir golcüyü istemediği ortaya çıktı. Siyah-beyazlı hocanın ayrıca yakın çevresine “Kariyer olarak Aboubakar’dan daha iyi oyuncu alsak bile benim önceliğim Aboubakar’dır” dediği bildirildi.

Kamerun Milli Takımı’nın da formasını giyen Aboubakar’ın durumunu bir türlü netleşmedi.

***

Kaynak: Milliyet

Yorumlar (0)