Şenol Güneş'in kritik kararı

Kamp çalışmalarını tamamlayarak Türkiye'ye dönen Beşiktaş'ta, Teknik Direktör Şenol Güneş ile Başkan Fikret Orman birkaç gün içerisinde bir araya gelerek hem transfere hem de takımdan gitmesi muhetemel isimkere netlik kazandıracak.

FUTBOL 06.08.2015, 10:43
4190
Şenol Güneş'in kritik kararı

Kampa katılan  tüm oyuncuların performanslarından memnun kaldığı ortaya çıkan Güneş, kadroya giremeyen futbolcuların satılması yerine kiralık verilmesini tavsiye edecek.

Güneş ve kurmaylarının, ' Bu kadrodaki her futbolcu birbirinden değerli. Hiçbirine kötü diyemeyiz ama mecburen kadroyu daraltmamız lazım. Kadro dışı kalanlar eğer kiralık gönderilirse ileride Beşiktaş'a çok daha yararlı olabilirler" diye konuştukları öğrenildi.

 

Kadroya girememeleri durumunda Pedro Franco ve Milosevic gibi isimleri sürekli oynayabilecekleri bir takıma kiralamayı düşünen Beşiktaş Yönetimi, bu oyuncular hakkında öncellikle teknik heyetin raporunu bekleyecek.

 

Kaynak: Milliyet

Yorumlar (6)
kartal 5 yıl önce
şenol hocam bu iki arkadaş da transfer yasağı geldi ön libero oyanayabilir bunlardan ön libero çıkar.
Taner Kartal 5 yıl önce
Transfer yasagi Basketbol takimina! Daha gecen kadromuz dar, belki bir stoper daha alinacak dendi, malliyet gazetesine güvenmeyin.
hoca20 5 yıl önce
Ohhh ne güzel haber,yedek stoperlerini sat Atibay'ı, Necip'i stoperde oynatmak için göbeğin çatlasın.Renkli basın bu haberleri yapmak işinize geliyor değil mi? Bulanuk suda balık avlamaya çalışıyorsunuz,ama yemezler
RAMAZAN AKPINAR 5 yıl önce
Bu bize gelen teknik direktörlerin hepsi kafayı neden sıyırıyor ya?
Ulan Franco ve Miloseviçi kiraya verip Necip ve Serdar ile mi oynayacaksınız? Merak ediyorum, Beşiktaşa gelmeden önce diğer büyük takımlarla aranızda anlaşma mı yapıyorsunuz siz? sakatlıklar oluyor, 3 kulvarda maçlar olacak, ne olur yani 25 değil de 28-30 kişi olsanız? Allahın emri mi kadroyu 25 kişiye indirmek? Bu Türk TD'Ler kesinlikle bir cacık olmazlar!
HasanD 5 yıl önce
Daha önce birkaç yorumumda Milosevic için "hava topu zamanlaması gördüğüm en kötü stoper" demiştim. Fotoğrafa bakınca bir kez daha emin oldum:)))
Asi kartal 5 yıl önce
Haftaya lig başlıyor bunlar hala oturup bir karar vermediler... fiko kör musun? Şenol hoca ne yapacak kaleye geçip gol mu kurtaracak yoksa orta saha da pas trafiğine mi dahil olacak?