Şenol Güneş'ten ültimatom!

Son haftalarda kötü sonuçlar alan Beşiktaş'ta Teknik Direktörü Şenol Güneş, öğrencileriyle bir toplantı gerçekleştirdi. Oyuncularına gözdağı veren Güneş, söylediklerinin dışına kesinlikle çıkılmamasını istedi.

FUTBOL 17.11.2018, 09:54 18.11.2018, 12:40
1400

Sezona kötü bir başlangıç yapan Beşiktaş'ta Şenol Güneş oyuncularını toparlamaya çalışıyor. Dün gerçekleşen yoplantının ana maddesi son haftalarda takımdaki düşüştü. Tecrübeli çalıştırıcı, burada sert ifadeler kullanarak oyuncularına gözdağı verdi… Herkesi tek tek uyaran Güneş, “Son haftalarda sizi sahada tanıyamıyorum. Sahada yardımlaşmayı, skora tepki göstermeyi bir anda unuttunuz. Şu anki performansınızdan ve ligdeki durumumuzdan memnun musunuz?” diye konuştu.

PLANA SADIK KALACAKSINIZ

Duran toplarda yaşanan sıkıntılara da değinen Güneş, “Sahada benim söylediklerimin dışına çıkılmayacak. Herkes söyleneni yapacak. Sözümü dinleyeceksiniz. Özellikle de duran toplarda… Herkes yerini bilecek ve ayrılmayacak. Kendi kafanıza göre iş yapmayacaksınız. Bir daha duran top hatasından gol yediğinizi görmeyeceğim. Sahada plana sadık kalacaksınız. Aksini yapan cezasını çeker. Üzerinize giydiğiniz formanın Beşiktaş forması olduğunu unutmayın” dedi. 

Güneş

Yorumlar (1)
Kartal 2 yıl önce
Şenol yine hikâye anlatmış Bayern yaşlı bir takım di bizi dağıttıkları zaman fakat tıkır futbol oynuyordu sistemleri bu idi hocası böyle istiyor öyle antre ediyordur bizim hocamız Şenol bu takımı o oyun şeklini veremiyor kafasında becerisinde o oyun şekli yok beceremiyor anlayın artık ne yapsa boş bu arıza yavaş yavaş iki buçuk yılda geldi spor medyası adına kontrollü oyun safsatasini koydu.