Şenol Güneş'ten futbolcularına teşekkür!

Siyah-beyazlı çalıştırıcı soyunma odasında oyuncularına övgü yağdırdı, “Çok zor bir işin üstesinden geldiniz. Bayern Münih ve Fenerbahçe maçlarından sonra böylesine bir deplasmandan üç puanla dönmek çok büyük başarıdır. Ne kadar büyük bir takım olduğunuzu bir kez daha herkese gösterdiniz” ifadelerini kullandı.

FUTBOL 07.03.2018, 12:11 08.03.2018, 09:06 kartalbakışı.com
540

Süper Lig’de üst üste elde ettiği Fenerbahçe ve Trabzonspor galibiyetleriyle şampiyonluk yarışından kolay kolay uzaklaşmayacağını bir kez daha gösteren Beşiktaş’ta, Teknik Direktör Şenol Güneş, futbolcularına büyük övgüde bulundu.

Genelde en coşkulu zaferlerin sonrasında bile takımın eksik yönlerini öne çıkartan deneyimli hocanın, Trabzonspor maçından sonra oyuncularına üst düzey performansları için tek tek teşekkür ettiği belirlendi.

Zorlu maç trafiğinde çok önemli bir galibiyete imza attıklarının altını çizen Güneş’in, “Bu maçta çok zor bir işin üstesinden geldiniz. Bayern Münih ve Fenerbahçe maçlarından sonra böylesine bir deplasmandan üç puanla dönmek çok büyük bir başarıdır. Hepinizi tek tek kutluyorum. Bu yorgunluğa rağmen, büyük bir takım olduğunuzu bir kez daha gösterdiniz” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Takıma bir gün izin vererek futbolcuları ödüllendiren deneyimli teknik adamın, “Ligdeki şampiyonluk hedefimize ulaşmak için maç maç ilerlemeliyiz. Bu ligde daha çok kırılma anları olacak. Önemli olan bizim ne yapacağımız. Biz her maçımızı kazanmak için oynamalıyız. Biz istedikten sonra başarılı olmamamız için bir neden yok” diye konuştuğu belirtildi.

***

Bayern Münih uyarısı

Bu arada teknik patron Şenol Güneş’in Bayern Münih rövanşında da oyuncularından aynı özveriyi beklediği öğrenildi. 14 Mart’ta oynanacak karşılaşmayı mutlaka kazanılması gereken bir prestij mücadelesi olarak gören Şenol Güneş’in, galibiyetin ligdeki şampiyonluk yarışına olumlu yansıyacağını düşündüğü ifade edildi.

***

Kaynak: Milliyet / Serdar Sarıdağ

Yorumlar (0)