Şenol Güneş'ten Aboubakar açıklaması!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 0-0 sona eren Antalyaspor maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 19.03.2017, 21:41 07.11.2019, 10:14
3515
Şenol Güneş'ten Aboubakar açıklaması!

"Onlar da kontrollü oynamaya çalıştılar. Biz de tempo olarak yavaş oynayınca böyle oldu. Hücuma çıkışlarda pas yüzdemiz düşüktü. Hücum etkinliğmiz azaldı böyle olunca. Yavaş oynadık. Sanki maç oynansın da bitsindi. Maçı kazanma isteklerinden şüphem yok. 10 kişi kalmamız direnç ve inanç olarak bizi düşürdü. Rakip daha istekliydi, arzuluydu. Bu da normaldi. Biz direnç koymayınca onlar devreye girdi.

10 kişi kalınca sıkıntı oldu. Hakem vermişse doğru vermiştir. Hiçbir sarı kartlık pozisyona girmemesi lazımdı Aboubakar'ın. Oyun içerisinde bir şeyler yapmaya kalkarken hakem de dışarı attı. Üst üste yaşadı bunları. Daha akılcı olması lazım. Aslında rakiplerine kart göstertmesi gerekiyor. Sadece dersler çıkarması gerekiyor. Bugün eksik bırakması doğru değil.

10 kişi kalınca tabii ki iyi 1 puan. 10 kişi kalmadan önce Talisca'yı almam kötü oldu. Oyunculara diyecek bir şey yok. Bir hata varsa 2 puan için benim hatam."

Yorumlar (1)
HEİDİ 4 yıl önce
ababakar kritik dönemlerde bizleri yanlız bıraktı neolcak şimdi, uefadan elendikten sonra ,lig elden gittikten sonra beyefendi aramızda olacak hayırlıı.