Şenol Güneş stopere ikisini de istedi

Beşiktaş'ın hocası, stoperde tercihini Rhodolfo'dan yana kullandı. Ancak yönetimden şartların uygun olması halinde Douglas'ın transferini de istedi

FUTBOL 18.07.2015, 10:04
3311
Şenol Güneş stopere ikisini de istedi

Stoper mevkii için Gremio forması giyen Rhodolfo ile Dniprolu Douglas için görüşmelerini sürdürenBeşiktaşŞenol Güneş'ten iki oyuncu arasında tercih yapmasını istedi. 

Güneş, Rhodolfo'yu seçerken "İkinci stoper olarak da Douglas'ı  düşünebiliriz" dedi. Beşiktaş, Rhodolfo ile sezon başına 1.6 milyon Euro'dan 3 yıllığına el sıkışırken 4 milyon Euro isteyen kulübüyle de anlaşma aşamasına geldi. 

Bu arada sportif direktörü değişen Dnipro'nun Douglas'ı 5.5 milyon Euro satış opsiyonu ve 500 bin Euro kiralama bedeliyle Beşiktaş'a vermekten vazgeçtiği ve 6 milyon Euro istediği belirtildi. 

Yorumlar (4)
AOK 5 yıl önce
Senol Günes Yerden- Göge Kadar hakli.. Besiktasa bir degil 2 kaliteli stoper gerekiyor.. Ayrica Douglas Rhodolfo dan daha kaliteli..Hazir Douglasla her konuda anlasmisken neden Rhodolfo aliniyorki.. Sonrada ara Transfer döneminde futbolcu aramaya kalkiyorlar.. Ben olsam Douglasla Toloi yi alir Defansi gecilmez yapardim ama mademki Rhodolfo alinmis o Zaman Douglas sart..
AOK 5 yıl önce
Senol Hocanin istedigi Atak futbolu oynatabilmesi icin Defansin emin ellerde olmasi gerekir.. Bu yüzdende 1 degil 2 Kaliteli stoper sart..Yoksa attigin kadarini, yada daha fazlasini yersin, bütün harcanan paralar heba olur.
elfafi 5 yıl önce
ikiside çok iyi stoper,alınırsa süper olur..
bjk 5 yıl önce
her ikisi de kaliteli, ikisini de alalım çok önemli bu.. eldekiler ilk 11 oyuncusu değil, olmaz.