Şenol Güneş: Q7 için gerekeni yaparım

Şenol Güneş'in, çok konuşulan Quaresma transferi hakkında yorumu net: İdman ve ilişkilerinde sıkıntılar olduğu söyleniyor, soruyorum kimse net yanıt vermiyor. Eğer alınırsa ve böyle çıkarsa gereğini yaparım!

FUTBOL 19.07.2015, 02:45
2913
Şenol Güneş: Q7 için gerekeni yaparım

Beşiktaş’ın transferinde her konuda anlaşma sağladığı ve önümüdeki günlerde kampa katılacak olan Quaresma, hakkında teknik direktör Şenol Güneş önemli açıklamalar yaptı: “Quaresma’yı futbolcu olarak tartışmak yanlış. Ne yaptığını bilmiyorum o dönem. Kendisi gelmek istedi. Demek ki, davranışlarında bir sıkıntı olmuş. İdman ve ilişkilerde sıkıntılar olduğu söyleniyor, soruyorum net cevap veren olmadı. Her oyuncu benim için önemli ve değerlidir, farkı kişisel yeteneklerdir. Davranış olarak kendine ve takıma zarar veren hiçbir oyuncuyu istemem. Herkes katkı verip ekibin parçası olacak. 

2Sorunlu adam almam’

“Ne ben, ne oyuncu takımın üstünde olamaz. Ben davranışlarına kefil olamam. Ama alınır da gelirse böyle sorun çıkarsa gereğini yaparım. Böyle davranış sorunu varsa bile bile alınmasına karşı çıkarım, sadece bu oyuncu için değil, her futbolcu için bu geçerli. Alacağımız futbolcu en az zarar veren, yüksek verimlilik ile gelmeli. Transfer yapmadan, her şeyini araştırıyoruz.”

Yorumlar (7)
sermet 6 yıl önce
Davranış sorunu olduğu için gönderildi.Şenol hoca kolay gelsin.
sermet 6 yıl önce
Davranış sorunu olduğu için gönderildi.Şenol hoca kolay gelsin.
BJK 6 yıl önce
ne davranış sorunu ya sallamayın. fikretin adamı hacamat etmesiyle gönderildi. balık hafızalı mısınız nesiniz ? gece stadı açtırıp adam işedi denildi, yok cinsel organını göstermiş. gayet de güzel oynuyordu adam.
asi kartal 6 yıl önce
fikonun yalanlaruyla gönderildi...taraftartardan soğutmak için fikonun iftiralarına maruz kaldı Q7...şimdide oy için geri getidi...tv lere çıkıp Q7 yi yerden yere vuran fiko bugün Q7 çok sağlam oyuncuydu sadece para da anlaşamadık diyor.DÜNYANIN EN SAHTEKAR ADAMI FİKO
Bülent 6 yıl önce
Senol hoca bilmiyormu kolay olmadini. Avantaj tek portekiz oda belki sergen gibi sona dogru kendi topa verir. Q7 geri almasiyla fiko sirf politika yapti fernandez ve q7 üzerine oyun yapti zaten o yüzden kendisini saymam desteklemem. Ama q7 dönüsü bizim acimizdan iyi olur
1903 6 yıl önce
sermet davranış sorunu dediğin şey yöneticilerde var.örnek bedava yolladıkları adamı bonservis ödeyerek almak gibi mesela.
Neco 6 yıl önce
Quaresma oley!