Şenol Güneş: Oyunun hakkı 3 puandı

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 1-1 sona eren Genk mücadelesinin ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 1-1 sona eren Genk mücadelesinin ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş: "Kazanmak için sahaya çıktıklarını belirten Güneş, "Kazanmayı hak ettik. Topları daha iyi kullanabilirdik. Net pozisyonlarımız vardı ve rakibi iyi kontrol ettik. Son 10 dakika oyundan düştük. Golden sonra son bölümde 2 pozisyon verdik. Oyuncularım emeklerini ortaya koydular. Oyunun hakkı 3 puandı. Takım defansif ve ofansif olarak iyiydi. Bütün oyunculara gayretleri için teşekkür ediyorum. İyi takımız ve bunu sonuçlara yansıtmamız gerekiyor. Rakibin sahasında gol yemeden kazanacaktık ama olmadı". 

"Lens arkasında bir çekme olunca bıraktı. Mustafa da iyi oynadı ama oyunun son bölümünde yoruldu. Gayet iyi çalıştı ama son bölümde 25 numaraya yakın olması gerekirken yapamadık. Necip ve Medel'e de kramp girdi ama devam ettiler. Ön bölümde topu tutmamız gerekiyordu. Dorukhan da iyi çalıştı, kramp girdiği için değiştirdik."

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 10:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abb
Abb - 6 ay Önce

Hocam hepsi de mi kramp.