Şenol Güneş, merkezi bozmayacak

Ligin ilk yarısını 41 puanla lider kapatarak ilk yarı için hedef koyduğu 40 puan baremini geçen Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Veli Kavlak ve Tolgay Arslan'ın iyileşmiş olmasına rağmen ideal kadroyu bozmayacak. Başarılı teknik adam, istikrarı bozmamak için, bu iki oyuncuyu ilk etapta alternatif olarak değerlendirecek.

FUTBOL 04.01.2016, 09:59 04.01.2016, 10:00

 Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Tolgay ve Veli’nin yokluğunda Oğuzhan ­Atiba ikilisiyle güçlü bir orta saha yaratan Şenol Güneş, şampiyonluk yarışındaki kurulu düzenini bozmamak için, takımın kadro dengeleriyle oynamayacak. Veli ve Tolgay’dan ilk olarak ligin ikinci yarısındaki kupa maçlarında yararlanmayı planlayan Şenol Hoca, Tolgay Arslan’a ise mart ayında forma vermeyi düşünüyor.

Hem kadroyu bozmamak hem de bu iki futbolcusunu yeniden kaybetmemek isteyen siyahbeyazlı teknik adam, devre arası transfer döneminde ise hücum hattından hiçbir oyuncusunun gönderilmemesini istedi.

Ocak ayı, ödeme ayı

Feda dönemini geride bırakan ve futbolcuların alacaklarını mümkün olabildiği kadar aksatmamaya çalışan Beşiktaş Yönetimi, 2016’nın ilk günlerinde birikmiş futbolcu alacaklarını ödemeye çalışacak.

Spor Toto ile yapılan sponsorluk anlaşması ve bankalar konsorsiyumundan gelecek krediyle, yeni yılda ekonomik anlamda çok daha güçlü olmaya hazırlanan siyah­beyazlı yönetim, futbolcuların birikmiş iki aylık alacaklarını Ocak ayı içerisinde ödeyecek. Personel maaşlarını gününde ödemesine rağmen, futbolcu maaşlarını geciktiren yönetim, sezon sonuna kadar bu konuda aksilik yaşanmaması için mali bir takvim planlaması yaptı.
Loading...
Yorumlar (1)
xxxx 4 yıl önce
Veli ile Tolgay ın sakatlanması Beşiktaş ın kazancı olmuştur. Atiba, Oğuzhan ve Sosa orta sahası teknik olarak bu ligin üstünde bir orta saha.