‘Şenol Güneş kaleci istemedi’

Beşiktaş'ta Erdal Torunoğulları, teknik direktör Şenol Güneş'in kendilerinden kaleci istemediğini söyledi.

FUTBOL 25.08.2015, 03:17 25.08.2015, 03:20
530
‘Şenol Güneş kaleci istemedi’

 Beşiktaş’ın yurt dışı transferlerini bitiren isim olarak ön plana çıkan Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları, teknik direktör Şenol Güneş’in kendilerinden kaleci istemediğini söyledi. 

Konuyla ilgili olarak Torunoğulları, “Çok daha önce görüştüğümüz birkaç ismi kendisine sunmuştuk ama hocamız, kaleci transferi yapmayı düşünmediğini söyledi. Biz de bu konuyu kapattık. Orta sahaya alacağımız (Lucas Leiva) oyuncuyla da transferi kapatacağız” diye konuştu.


FANATİK
Yorumlar (3)
merkus 5 yıl önce
Ben "Şenol Güneş kaleci istemedi" lafına kesinlikle inanmıyorum!!! Bence Şenol Güneş'e kıytırık kaleciler önerilmiş o da onlar olacağına hiç olmasın demiş olmalı! Yoksa bu takımın hala "Stoper, Kaleci ve sol bek" ihtiyacı olduğunu Metin Şentürk bile gördü.... Zannetmiyorum ki Şenol Güneş göremesin!
RAMAZAN AKPINAR 5 yıl önce
Ya bize gelen TD'lerde bir gariplik var ya da yönetimde! Devamlı aynı haberleri duyuyoruz yıllardır; TD oyuncu istemedi, kaleci istemedi, ..vs. Ulan bir TD futbolcu transferi istemiyorsa o salaktır!
mehmet ince 5 yıl önce
yıllardır kaleci sorunuımuz olduğunu bilmeyen kaldımıki kaleci istemedi diyorsun.kör sultan bile biliyor kaleciye ihtiyacımız olduğunu.bir iki maç daha kaybederseniz ozaman görürsünüz hanyayı konyayı.