Şenol Güneş için flaş milli takım iddiası

Şenol Güneş 16 yıl sonra yeniden Milli Takım'da. Tecrübeli teknik adam, sezon sonuna kadar hem Beşiktaş’ı hem de milli takımı çalıştıracak. Tecrübeli çalıştırıcının sezon sonunda Beşiktaş'taki kontratı sona eriyor. 

Şenol Güneş 16 yıl sonra yeniden Milli Takım'da. Tecrübeli teknik adam, sezon sonuna kadar hem Beşiktaş’ı hem de milli takımı çalıştıracak. 

Güneş, ay-yıldızlıların mart ayındaki maçların başında olacak Daha önce 2000-2004 yılları arasında A Milli Takım'ı çalıştıran Şenol Güneş, 2002 Dünya Kupası'nda üçüncülük yaşayan takımın başında yer alıyordu. Sözleşmesi 30 Haziran'da sona erecek olan 73 yaşındaki Mircea Lucescu'nun da kısa süre içinde A Milli Takım'dan gönderilmesi bekleniyor. A Milli Takım'ın başında toplam 17 maça çıkarken bu maçlarda 4 galibiyet, 6 beraberlik ve 7 mağlubiyet aldı.

NtvSpor.net

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 22:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kara kartal
Kara kartal - 2 ay Önce

Hic beklemesin hemen gitsin.Besiktasda yeni hocasini hemen bulmali 2 yildir takima bir katkisi yok.genc oyuncu dusmani.genc oyunculara onem veren bir hoca gelmeli

Zehni korkmaz bjk
Zehni korkmaz bjk - 2 ay Önce

hayırlı olsun. Sanırım her ikisi birlikte olurkı martta bır mac var. Zaten sezında bıtıme geliyor. Ne şiş yanar nede kebap. Tabııki eyerki mayısta başkan tekrar aday olup başkan olacaksa saglam adamlardan yönetıme zırt bıt kavgalar bu ne yönetım saglamsa oyuncuda saglam cıkar. Yönetımde sarsıntı ıç kavga gıbı benzerı durum bu oyuncu oyunada yansıyor. Örnek gomez. Ve abubakar ki dönemler bır aynadır. Oyuncular bahar kuzuları gıbı zıplaya zıplaya gülerek şimdi o pozu göremıyorum nıye orman o yönetımden eser bırakmadıda hep kavga. Rıcam başkan sen ol kım olursa olsun kavga gurultu bjk ruhunda olmamalıdır. Umarım hayır hayırlara bjk nın hayrına camiaya hayırlar nasıp eyleye inşAllah.

Kartal
Kartal - 2 ay Önce

İşte yönetim hatası bu Şenol iki yıldır bariz bir şekilde konsantre değildi hatta son üç yıldır aynı Beşiktaş geçen sezon başı Şenolu gönderecektir iki yılı sokağa atmayacakti şimdi neye yaradı yazık boşa giden iki yıl. Bakın farkında değilsiniz spor medyası ve bjk yönetimi Şenol hoca bir takımın başında iki yıldan fazla duramaz yapamaz durursa verim alamazsın bakın geçmişine anlarsınız kaldiki benim için Şenol abartıldığını kadar iyi hoca değil kendini hiç gelistirememis bir kardeşimiz.