Şenol Güneş: Başarısızlıkta sadece oyuncuların üzerine gitmeyelim

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2-1 kaybedilen Sivasspor karşılaşması sonrası açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 11.11.2018, 23:34 13.11.2018, 08:44
837

İşte Güneş'in açıklamalarından satır başları:

"Oyunun başlangıcında olumlu taraflar daha fazlaydı. Gole kadar rakibin pozisyonu yoktu. Golü de bulduk. Yediğimiz ilk gol bizim için şok oldu."

"Oyun düzenimizde ve moral düzenimizde büyük bir bozukluk oldu. Hatalarımız fazla oldu. Takım olarak iyi değildik kaybettik. Rakip dirençliydi, hak etti. Kaybettiğimiz 3 puan oldukça olumsuz etkiledi."

"Genk maçındaki oyun düzenimiz oturmuşken beklenmeyen şekilde bunlar bozuldu. Ne ofansif, ne defansif olarak bunlar ortaya çıktı. Emeklerinden dolayı tüm oyunculara teşekkür ediyorum."

"Ama bu iş sahnede onların işi. Şunu bilmek lazım. Başarısızlıkta sadece oyuncuların üzerine gidersek oyuncuları kaybederiz."

"İyi bir takım olduğumuzu düşünüyoruz. Fiziksel ve moral olarak toparlanacağız. Çalışarak bunu yapacağız."

Yorumlar (1)
karakartal- 2 yıl önce
sen ne diyorsun be hoca geçti borun pazarı sür eşşeğini niğdeye neyin peşindesin basiretsiz yönetim ve fikret ormanın yaptığı transferler takımı bu hale getirdi kenara çekilerek mır mır yapmakla bu sorun çözülmez sende en az onlar kadar mesulsun istemediğin transferlerde mertçe istemiyorum deyip ağırlığını koyacaktın ama gidipte burak istemenin volkanı istemeninde bir mantığı yok portföyün yok hoca portföyün yok onun içindirki bu kısır döngüde dönüp durdun wagner larin a.gücünden alınan adam 25 yaşında hala istikbal bekleniyor negredo aras boyko mitroviç miliseviç italyadan alınması düşünülan layiç lens meksikalı stoper bunların hepsi fiyasko bunlara sen nasıl izin verirsin oğuzhan tolgay bunların sözleşmelerini nasıl 4 yıl uzatırsınız m pektemek bedavadan 4 yıl 1.7 milyon verip uzatırsınız gökhan gönül caner artık bitik koşamıyorlar bunları gördüğünüz halde nasıl yerlerine adam bakılmaz gökan zaten 34 yaşında atibanın peşinden koşup yalvarır gibi 1yıl daha oyna demenin ne mantığı var adam emekli sandığına kaydını yaptırmış sen hala onun peşinden koşacak kadar çaresiz acizsen senin yönetimde t.direktörünün oralarda kalmasının bir anlamı olamaz fikret orman ve yönetim çıkın biz hata üstüne hata yaptık deyin t.d alın hesabınızı verin gidin yapacak olan bulunur