Şenol Güneş antrenörlüğü bırakabilir!

Spor yorumcusu ve Beşiktaş'ın eski futbolcusu Sinan Engin Beyaz Tv'de Beşiktaş ve Şenol Güneş'in geleceği ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

FUTBOL 30.04.2018, 11:44 01.05.2018, 11:17 kartalbakışı.com
830

Spor yorumcusu Sinan Engin, Beyaz TV'de yayınlanan programda Galatasaray - Beşiktaş maçı hakkında açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklamalardan bazıları:

"Kupa maçında yaşanan bir takım olaylar, Beşiktaş'ın taraftarından düşüncesi, alınan kararlar, hocanın üzüntüsü... Hoca belki Beşiktaş'ı, hatta antrenörlüğü bırakabilir dolayısıyla hocanın moral bozukluğu var.

Fenerbahçe başkanı, yöneticisi Şekip, dün antrenörü saygı duymadan 'adama tiyatro yapıyorsun' diyorlar. Şenol Güneş tiyatrocu değil Şenol hoca içeri kaçıyor. Şenol hoca bir futbol adamı, kaçarken içeri kaçıyor yerlerde sürünüyor."

"Kumpas adını yerleştirdiniz. İnsanın insana saygısı yok. Şenol Güneş'in tüm hareketlerine katılıyorum. İnsanların bir birinine syagı olmasını istiyoruz. Fenerbahçe oyuncusu tvit atıyor, Savaştan kaçmıyoruz. Ne savaşı? Aykut Kocaman basın toplantısında tamamen Şenol hoca hakkında konuşuyor."

Belhanda'nın pozisyonuna kırmızı kart vermeyen kim varsa, yaşayan canlı cansız bütün hakemler bana mesaj atabilir. Bu Fırat Aydınus'tan kurtulalım, maç idare etmesinler maç yönetsinler. Oyuncunun orada çenesi mi kırılması gerekiyordu, hastaneye mi gitmesi gerekiyordu? Sevgili Ahmet Çakar bu pozisyonda neden sesin çıkmadı."

"Fırat Aydınus küçük japon penaltıyı gösteriyor. Bir adam penaltıyı verdi. Nagatomo yanına geliyor sonra kırmızı kartı çıkarıyor. Hakemlerden de mesajlar geliyor, "yüzde yüz kırmızı" diye.

"Yayıncı kuruluştaki eski oyuncular hepsi kırmızı kart dedi. Lütfen pozisyonu açın izleyin. Talisca, Donk'a değmiyor bile, değse kırmızı. Ama değmiyor. Donk'ta sallıyor ama değmiyor. Burada itiş, kakış var. Hakem de bu pozisyonu görmüyor. Ama öteki önünde dirsek."

"İki senedir büyük başarılar kazandırdın, iki yıl üstüste ligde şamiyonluk yaşattı, Avrupa kupalarında guplardan namağlup çıktık. Beşiktaş'lılarsenin sayende başkanından tut yönetimine, malzemecesine, aşçısına herkesin emeği var ama sen iki senedir bu taraftarı çok mutlu ettin. Taraflı tarafsız herkes Beşiktaş ligin en iyi takımı dedik."

"Moralinizi bozmayalım. Evet kupa sendromu yaşadık ve atlatacağız Allah'ın izniyle. Moralimizi bozmayalım. Hocanın morali bozuk ve bu benim canımı çok sıktı. Keyfimizi kaçırmayalım, her sene bir yarıştır. Beşiktaş büyüklüğünden hiçbir şey kaybetmez."

"Beşiktaş'ın aldığı karara saygı duyuyorum. Bir maç tatil ediliyorsa o maç ev sahibinin 3-0 hükmen yenilgisi ile sonuçlanmalıdır."

Fanatik

Yorumlar (2)
Mbay54 3 yıl önce
Asıl kumpası beşiktaşa kurdular.101.yıldaki kumpasın bir benzeri de bu sene hakemler ve tff kanalıyla beşiktaşın üzerinn kuruldu.Devlet bile bu işe el attı yazık çok yazık.Türkiyede bir takım az ileri gitse hep birlik okup aşağı çekiyorlar.Bu da hep beşiktaşın başına geliyor.İnsanı futboldan soğutuyorlar.Maç izlemek gelmiyor içimizden.Yazıklar olsun buna alet olanlara.Adaletten bahsediliyor ama maalesef.Allahında bir adaleti var bu böyle biline.
Baki noran 3 yıl önce
Aynen katiliyorum, futbolda bile adalet saglayamayanlar iki gun sonra bir haksiyliga ugrayinca bagirmaya baslarlar adalet nerde diye, oldurdunuz adaleti bosuna aramayin size lazim olunca. Siyasetcilere de yaziklar olsun, birakin futbolu da memleketin asil meseleleriyle ilgilenin, ekonomi can cekisiyor.