Senin için bonservis ödemeyiz!

Başkan Fikret Orman, 'Geri dönmek istiyorum' diye haber gönderen Jose Sosa’ya bu yanıtı verdi.

FUTBOL 03.08.2017, 01:53 04.08.2017, 03:11 kartalbakışı.com
12857

Beşiktaş transferde çok hareketli saatler yaşıyor... Geçtiğimiz sezon başında sürpriz bir şekilde Siyah-Beyazlı takımdan ayrılarak Milan'a transfer olan Jose Sosa geri dönmek istiyor.

***

GÜNEŞ DE TRANSFERE SICAK

İtalyan kulübü tarafından satış listesine konulan Arjantinli yıldız, Başkan Fikret Orman'la görüşerek bu talebini iletti. Fakat Orman'ın Sosa'ya, "Senin için bonservis ödeyemeyiz. Oradaki sorunları çözersen gel" yanıtını verdiği öğrenildi. Teknik direktör Şenol Güneş'in de Sosa'nın transferine sıcak baktığı belirtiliyor.

***

TRABZONSPOR DA ONU İSTİYOR

Milan'da istenmeyen adam haline gelen Jose Sosa'nın ismi bir süredir Trabzonspor'la da anılıyor... Bordo-Mavililer'den çok ciddi bir teklif alan Tangocu'nun ilk hedefinin Beşiktaş'a dönmek olduğu belirtiliyor. Eğer Sosa, Milan'dan bonservisini alamazsa çok büyük bir ihtimalle Trabzonspor'a 'evet' diyecek ve Bordo-Mavili formayı giyecek.

***

Kaynak: Takvim

***

NOT: Trt Spor muhabiri Fırat Günayer aynı bilgiyi birkaç gün önce paylaşmıştı.

Yorumlar (2)
kartal 3 yıl önce
gel oglum gel sen bize yararsın başkalarında yapamazsın al başkan bu adamı iki yıl seyret gittiğinden daha caba sarfedecek görürsün.
necsoy 3 yıl önce
takımın yaş ortalama 30'un üstüne çıkacak neredeyse..atiba,pepe,gg,tolga,adriano,negredo,q7...yahu hiç mi gelişime açık,abilerinden birşey öğrenecek oyuncu düşünülmez..afrika,g.amerika,yurtiçi vs..illa ki yolunun ispanya,ingiltere'de geçip fiyatının uçması mı lazım!!!orkan ve daha gençlerinin artması lazım ki takımın direnci yükselsin...