"Sen benim 1 numaramsın"

Şenol Güneş, Tolga Zengin'e "Sen benim 1 numaramsın" sözüyle moral verdi.

FUTBOL 21.12.2015, 12:32 21.12.2015, 12:35
519

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Osmanlı deplasmanında Galatasaray derbisinin 11’inde tek değişiklik yapacak. Sadece kalede Günay’ın yerine eldivenleri Tolga Zengin teslim alacak. Hafta içinde mini bir operasyon geçiren tecrübeli kaleci ile görüşen Güneş oyuncusuna moral verdi. 

Güneş’in görüşmede Tolga’ya “G.Saray maçından bu yana bir çok haber çıktı. Ben senin sorumluluktan kaçmayacağını biliyorum. Moralini bozma. Bunları unut ve Osmanlı maçına kendini hazırla. Kaleci transferine kafayı takma. Ben sana güveniyorum. Benim 1. kalecim sensin. Gol yiyeceksin, kurtaracaksın da” dediği öğrenildi.

Tolga’nın ise “Derbiden önce dayanılmaz ağrılarım vardı. Olay çok speküle edildi. Oysa ben narkozun da uygulandığı mini bir ameliyat geçirdim” cevabını verdiği ifade edildi.
(HTSpor)
Yorumlar (8)
Tuncay 5 yıl önce
Yaziklar olsun. Hemsehrisi diye hala tolga yi oynatiyor. Sonucta harcanan Besiktas olacak. Bu kadar kotu bir kaleciyi oynatmak Besiktas Dusmaligi yapmaktir. Yonetimde filim seyreder gibi bakiyor olaylara.
Şüphe.. 5 yıl önce
Bence şenol hoca beşiktaş,ı şampiyon yapmaya deyil rakiplerce beşiktaş,ı durdurmak için beşiktaş,ın başına getirildi..
CEMAL MN 5 yıl önce
ORMAN BJK ŞAMPYNLUK GÖRMK istyrsa önce GÜNEŞE NEDEN kötü tolga DA ISRARL OYNATTIGI SÖRACAK VE daletin o9lmadıgı 1 yerde başarının hele aŞAMPİYON hc oamayacagını bilecek GÜNEŞİ ŞUTLAYACAK Yks BJK nh olr bu snd ŞAMPİYON
temel en 5 yıl önce
kolay macı zora sokan tolga ve güneş adamlar kendi sahalarında bjk macına kadar GOLdahı atamyanlara bjk TOLGA Ve GüNEŞ saynde 2 tane atılar vede zorla kzanılan mac övnyrlr samet fb yendg mac ta böyly kazdı ocay şans golyle snrs bjk şampiyon oladı samet gitti güneşte gidici hak edene degil HAK ETMYNE FORMA VEREN ADELETSİZA ADAM GÜNEŞ BJK ŞAMPYNLG CALYR 2. YARI BJK BİLİCLİ GİBİ FOS OLCK BELLİ
Kartal 5 yıl önce
Başkan şampiyonluğa oynuyorsun kaleci tolga olamaz.Aziz Başkan yedek kulübeye nasıl talimat veriyor . Güneş efendi hemşeri ayağına takımı yakıyor. Stat bile seni kurtarmazzz.TS yedek oyuncu su bizim günahını.HAKEM LER BAŞLADI.UYARINNNN.
kayıkçı 5 yıl önce
sayın orman aziz gibi olaylara müdahale et... tolgadan kurtar bizi... doğru dürüst bir kaleci alamadı yıllardır beşiktaş 3-5 fazla verin ama kaleciniz iyi olsun... bütün emekler boşa gidiyor. 2-3 maçta şampiyonluk gidiyor... sonra bön bön bakıyoruz hep birlikte....
Kartal EFEOĞLU 5 yıl önce
Aynı odadaydık; Şenol Güneş, Tolga Zengin HTSpr Muhabiri ve ben... Aynı haberdeki geçen şeyler konuşuldu...
RAMAZAN 5 yıl önce
Şenol Güneş hiç bir zaman büyük teknik adam olamamıştır, olamayacak da!.. Çünkü kapasitesi o kadar, ufku küçük!..