"Sen benim 1 numaramsın"

Şenol Güneş, Tolga Zengin'e "Sen benim 1 numaramsın" sözüyle moral verdi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Osmanlı deplasmanında Galatasaray derbisinin 11’inde tek değişiklik yapacak. Sadece kalede Günay’ın yerine eldivenleri Tolga Zengin teslim alacak. Hafta içinde mini bir operasyon geçiren tecrübeli kaleci ile görüşen Güneş oyuncusuna moral verdi. 

Güneş’in görüşmede Tolga’ya “G.Saray maçından bu yana bir çok haber çıktı. Ben senin sorumluluktan kaçmayacağını biliyorum. Moralini bozma. Bunları unut ve Osmanlı maçına kendini hazırla. Kaleci transferine kafayı takma. Ben sana güveniyorum. Benim 1. kalecim sensin. Gol yiyeceksin, kurtaracaksın da” dediği öğrenildi.

Tolga’nın ise “Derbiden önce dayanılmaz ağrılarım vardı. Olay çok speküle edildi. Oysa ben narkozun da uygulandığı mini bir ameliyat geçirdim” cevabını verdiği ifade edildi.
(HTSpor)
Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2015, 12:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tuncay
Tuncay - 2 yıl Önce

Yaziklar olsun. Hemsehrisi diye hala tolga yi oynatiyor. Sonucta harcanan Besiktas olacak. Bu kadar kotu bir kaleciyi oynatmak Besiktas Dusmaligi yapmaktir. Yonetimde filim seyreder gibi bakiyor olaylara.

Şüphe..
Şüphe.. - 2 yıl Önce

Bence şenol hoca beşiktaş,ı şampiyon yapmaya deyil rakiplerce beşiktaş,ı durdurmak için beşiktaş,ın başına getirildi..

CEMAL MN
CEMAL MN - 2 yıl Önce

ORMAN BJK ŞAMPYNLUK GÖRMK istyrsa önce GÜNEŞE NEDEN kötü tolga DA ISRARL OYNATTIGI SÖRACAK VE daletin o9lmadıgı 1 yerde başarının hele aŞAMPİYON hc oamayacagını bilecek GÜNEŞİ ŞUTLAYACAK Yks BJK nh olr bu snd ŞAMPİYON

temel en
temel en - 2 yıl Önce

kolay macı zora sokan tolga ve güneş adamlar kendi sahalarında bjk macına kadar GOLdahı atamyanlara bjk TOLGA Ve GüNEŞ saynde 2 tane atılar vede zorla kzanılan mac övnyrlr samet fb yendg mac ta böyly kazdı ocay şans golyle snrs bjk şampiyon oladı samet gitti güneşte gidici hak edene degil HAK ETMYNE FORMA VEREN ADELETSİZA ADAM GÜNEŞ BJK ŞAMPYNLG CALYR 2. YARI BJK BİLİCLİ GİBİ FOS OLCK BELLİ

Kartal
Kartal - 2 yıl Önce

Başkan şampiyonluğa oynuyorsun kaleci tolga olamaz.Aziz Başkan yedek kulübeye nasıl talimat veriyor . Güneş efendi hemşeri ayağına takımı yakıyor. Stat bile seni kurtarmazzz.TS yedek oyuncu su bizim günahını.HAKEM LER BAŞLADI.UYARINNNN.

kayıkçı
kayıkçı - 2 yıl Önce

sayın orman aziz gibi olaylara müdahale et... tolgadan kurtar bizi... doğru dürüst bir kaleci alamadı yıllardır beşiktaş 3-5 fazla verin ama kaleciniz iyi olsun... bütün emekler boşa gidiyor. 2-3 maçta şampiyonluk gidiyor... sonra bön bön bakıyoruz hep birlikte....

Kartal EFEOĞLU
Kartal EFEOĞLU - 2 yıl Önce

Aynı odadaydık; Şenol Güneş, Tolga Zengin HTSpr Muhabiri ve ben... Aynı haberdeki geçen şeyler konuşuldu...

RAMAZAN
RAMAZAN - 2 yıl Önce

Şenol Güneş hiç bir zaman büyük teknik adam olamamıştır, olamayacak da!.. Çünkü kapasitesi o kadar, ufku küçük!..

SIRADAKİ HABER