Savunmada büyük tehlike

Feyyaz Uçar, Beşiktaş'ın Kasımpaşa'yla oynayacağı mücadele öncesinde değerlendirmede bulundu: Ligde bu kadar çok üretip de gol atamayan kaç tane takım var acaba. Kara Kartal'da saha yok, sıhhat yok, sakat ve cezalı da çok!

FUTBOL 20.11.2014, 02:47
1801
Savunmada büyük tehlike

Uğur Boral, birkaç maçtır yedek bekliyordu. İlk 11 olmasa bile oyuna girmesini bekliyorduk. Ama Uğur ameliyata girmiş. Teşhis de ‘diz menisküs yırtığı’. Geçmiş olsun kardeşim. Yedek kulübesinde mi sakatlandın Uğur ? İyileşmeden mi yedek kulübesine girdin yoksa... Ya da idmanda amansız bir ikili mücadele mi yeniden sakatladı seni? Nedir senin derdin ? Kaç yıldır Beşiktaş’tasın ? Ne aldın ne verdin ? Hiç sormazlar mı sana ya da sen kendine sormaz mısın, ‘Nedir senin niyetin ?’. Kimindir bu ihmal? Oynamana var mıdır bir ihtimal?

Savunmada büyük tehlike

Defansta durum ortada. Franco ve İsmail cezalı. Tolga ve Ersan’ın da durumu şüpheli. Tolga iyi durumdayken bile her maçta en az üç tane buz tedavisi var. Durumu şüpheliyse o zaman oyun sık duracak demek ki. Orta sahada Atiba ve Veli çok koşacaklar yine.

Forvette de sıkıntı var

Forvet ise tüketici haklarını koruyabilir ziyadesiyle... Süper Lig’de bu kadar çok üretip de gol yapamayan kaç takım var acaba ? Kısacası zorlu maç öncesi Kara Kartal’da; saha yok, sıhhat yok, sakat ve cezalı da çok!

16: Beşiktaş’ın Kasımpaşa’yla oynadığı 22 maçtan aldığı galibiyet sayısı.
1: Siyah-Beyazlılar’ın, Kasımpaşa karşısında aldığı yenilgi.
5: Kara Kartal’ın ligde 9 maçta kazandığı galibiyet.

Yorumlar (8)
Ss 6 yıl önce
Feyyaz su yorumlarini kim sence begeniyo edebiyat yapma artik bayiyosun
sa 6 yıl önce
'Feyyaz su yorumlarini kim sence begeniyo edebiyat yapma artik bayiyosun' aynı fikirdeyim
gürsel 6 yıl önce
sizede kimseyi beğendiremiyoruz mu? diyelim siz kimsinizde beğenmiyorsunuz mu ? diyelim. feyyaz uçar teşekkürler uğur boral yorumunun altına imzamı attım.
sa 6 yıl önce
gürsel bey siz beğeniyor olabilirsiniz bu bir başkasının beğenip beğenmemesini değiştirmez.Ayrıca siz kimsinizde beğenmiyorsunuz ne demek? Beğenmeme hakkına sahip olabilmek için dünyaca ünlü yazar ya da futbolcu falan mı olmak gerekiyor? Siz kim oluyorsunuz da başkasının beğenip beğenmeme hakkını sorgulayabiliyorsunuz mu? diyelim biz de.Feyyaz'ın karakterini ya da futbolculuğunu beğenmeyen bir beşiktaşlı olacağını sanmıyorum ama yazarlığı ve yazıları tartışılır.
ss ve sa komik adam 6 yıl önce
ss ve sa aynı adam,aynı şeyi yazmış 2 kere okumayı sevmeyen milletten ne beklenebilir ki! yazı da kavga olsun aşağılama olsun ironi kabul edilemez,soru sorulamaz Feyyaz kısa yazılarında çok şey anlatıyor.2 kere yazma ismini yaz renkli..
KK 6 yıl önce
FEYYAZ BEY ELEŞTİRİ YAPACAĞINA SENDE Bİ TAKIMIN BAŞINA GEÇTE ARTIK BİDE SENİ GÖRELİM....
gürsel 6 yıl önce
feyyaz uçarı severim yorumlarıda espiri ile karışık iyidir okurum ama haddimide bilirim haddini bilmek kolaydır ayrıca.ayrıca yazmadıklarımla beni yargılamayın sadece iki soru sordum.mu ?
gürsel 6 yıl önce
okuduğunu anlamak için beyin lazım beyin yok fikri çok lardanmısınız demeyeceğim.aklını alırım sa-ss çarşıda deli diye gezersiniz.