Şartlara Uyanın Kontratı Yenilenecek

Yönetim, sözleşmesi bitecek olan Ersan, Mustafa, Atiba, Cenk Gönen ve Veli'yle takım içindeki maaş dengesini bozmadan devre arasına kadar yeni anlaşma yapmak istiyor

FUTBOL 01.10.2014, 04:15
Şartlara Uyanın Kontratı Yenilenecek
BEŞİKTAŞ yönetimi, sezon sonunda sözleşmesi bitecek 7 oyuncudan 5'yle mukavele yenilemek istiyor. Siyah-beyazlılar bu işlemi devre arasına kadar sonuçlandırmanın niyetinde... 
 
KARTAL'DA Atiba, Cenk Gönen, Ersan, Mustafa, Veli, Sivok ve Uğur'un kontratları bitecek. Yönetim, bu listede yer alan Atiba, Cenk, Ersan, Mustafa ve Veli'yle yeni anlaşmalar yapmak istiyor. Ancak bu futbolculara önerilecek olan ücretler, futbolcuların performansı doğrultusunda belirlenecek. Ayrıca takım içindeki maaş dengesini bozmayacak rakamlar teklif edilecek.
 
SIVOK&UĞUR BELLİ DEĞİL
 
BURADA kritik olan da bu sözleşmelerin devre arasına kadar bitirilecek olması. Eğer bu 5 futbolcudan 1'yle devre arasına kadar mukavele yenilenmez ise bu, bir yerde o oyuncunun yönetimin kendisine sunduğu rakamı kabul etmediği anlamını taşıyacak. 
 
ÇÜNKÜ siyah-beyazlı yöneticiler, "Bizim bir kotamız var. Oyunculara performansları doğrultusunda bir teklif sunacağız ve belirlediğimiz sınırı asla aşmayacağız. Devre arasına kadar sözleşmesi yenilenmeyen oyuncularla sonrasında el sıkışmamız çok zorlaşır" ifadelerini kullandılar. 
 
ÖTE yandan bu sezon sonunda mukaveleleri bitecek olan diğer iki oyuncu; Sivok ve Uğur'la yola devam edilip edilmeyeceği teknik heyetten gelecek rapor doğrultusunda belli olacak.  
 
 
VATAN
Loading...
Yorumlar (0)