Şampiyonlukla taçlandırmalıyız

Tomas Sivok, Fenerbahçe maçından sonra şunları söyledi:

FUTBOL 02.11.2014, 22:30
1035
Şampiyonlukla taçlandırmalıyız

“Kötü bir gol yedik. Sonrasında istediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. Kırmızıdan sonra oyunun şekli değişti. Pozisyonlar bulduk ama gole çeviremedik. Bir gol bulsaydık oyun değişirdi. Sadece üç puan kaybetmiş olduk moral bozmaya gerek yok.

 
Beşiktaş’ın tarihine geçmek çok değerli ama bu mutluluğu sezon sonunda şampiyonlukla taçlandırmalıyız. İnanıyorum ki bu sene şampiyon olacağız.”

Yorumlar (3)
1903 6 yıl önce
TÜM BEŞİKTAŞ TARAFTARINI LİGTV ÜYELİKLERİNİ İPTAL ETMEYE DAVET EDİYORUZ.LÜTFEN BU HABERİ YAYALIM.DARBENİN EN BÜYÜĞÜ BUDUR.ÇÜNKÜ AZİZ İLK OLARAK BU DÜŞÜNCEYİ YAYDI VE HEGAMONYA KURDU ARTIK UYUYAN DEVİN UYANMA VAKTİ
Veli 6 yıl önce
Ne olur birakin artik su Sampiyonluk palavrasini! Bu kadro bank asyada bile sampiyon olamaz.Artik gercekleri gorun. Yeter be uyanin artik!
gece kartalı 6 yıl önce
sivok ve ersan gece rahat uyudunuz mu.çek milli takımında oynadığın oyunun 10 da 1ni beşiktaş da oynamıyorsun.geçen hafta oyuna girdin yenildik.bu hafta sen ve ersan emenike karşısında rezil oldunuz.necibe suç bulmam elinden gelen bu.esas onu oynatan biliç suçlu.biliç iyi bir insan ama hocalığı tartışılır...beşiktaşa ilk önce bir stoper sonra sağ bek lazım.