Şampiyonluğa göre sözleşme!

Fikret Orman'ın sözlesme yenilemek istemesine karsın Ahmet Nur Çebi, sampiyonlugun gelmemesi halinde teknik direktör Slaven Bilic ile yolların ayrılmasında ısrarcı.

FUTBOL 04.04.2015, 05:07
1740
Şampiyonluğa göre sözleşme!

Fikret Orman'ın sözlesme yenilemek istemesine karsın Ahmet Nur Çebi, sampiyonlugun gelmemesi halinde teknik direktör Slaven Bilic ile yolların ayrılmasında ısrarcı. Hatta Çebi'nin, Portekiz Milli Takımı'nın eski hocası Paulo Bento'ya sıcak baktıgı iddia ediliyor.

Yorumlar (10)
aslanavcisi 6 yıl önce
ne bentosu ya bilic takımı 3. senesinde yeni statta uçurur diyelimki siz bilice inanmıyorsunuz ve gitsin diyorsunuz o zaman tek natif sergendir.
iranlı kartal 6 yıl önce
hepsini unutun LUCESKU geliyor... vodafon arenaya onunla çıkacağız...
Fahri 6 yıl önce
Bıkmadınız mı şu Portekiz'lilerden? Artık kendi çocuklarımıza güvenelim arkadaş!..Bir Sergen,bir Şifo,bir Rıza Bento'yu cebinden çıkarır.
kudret 6 yıl önce
Bilic şampiyon olamazsak mutlaka gönderilsin!
öhö 6 yıl önce
bu adamı çok ararsınızzzzzzzz. siz önce necip,pektemek,cenk,...gibileri gönderin.orta,ileri geri'ye sağlam oynaya bilecek 3 yıldız alın bu takımı ozaman görün. biz hala geriye serdarı çekiyoz,yok efendim orta alana olcayı koyyuyoz. saçma sapan uygulamalarla oyun kaybediyoruz. açın bakın bruje maçına ne hatalar yapılmış yine. geride adam yokluğundan orta sahanın yokluğundan ileride stoper yokluğundan .yani kısaca ileri, orta,geride adam yoluğundan sadece 3 adamın olmayışından veda ettik buralara alınacak 3 adamamda 15-20 milyon gider.şu fener bile tek adama o kadar para veriyor.biz se hala 2 kuruşun hesabını yapıyoz.
KARADAĞ 6 yıl önce
Üç kuruşa beş köfte yok beyler.Necip, Serdar, Cenk, Pedroyla ancak bu kadar.Geldiğiniz yere şükredin...Biliçi mumla ararsınız!!!!
fatih 6 yıl önce
halen biliç giderse mumla ararsınız diyenler var biliç bulunmaz hint kumaşı değil yeri çok rahat dolar bu biliçte sizin görüp benim göremediğim ne var bi söyleyin oyun okuma 0 hamleleri ya geç yapıyor yada yanlış yapıyor sürekli tek forvet ısrarı ve aynı oyuncu ısrarı olcay necip gibi avrupadaki büyük takımlarla cesur ülkemizdeki büyüklerle korkak futbol mantalitesi mevcut yani takımın kalitesini düşürüyor hiç farklı maçlarda farklı metod uygulamıyor sürekli aynı taktik sürekli aynı çizgi geçen hafta derbide fener 47. dakikada 3. oyuncu değişikliğini yapmış sakatlanan yada atılan oyuncusu olsa değişiklik hakları yok senin ayağına böyle tepilemeyecek bir fırsat gelmiş tolgay sakatlanana kadar değişikliği yapmadın sosaya 80 dakika sabrettin yerine oğuzhanı aldın girer girmez pozisyona girdi o pozisyonun aynısından daha erken girseydi yine bulurdu öyle pozisyon belkide beraberlikle döneceğimiz bir derbiydi ama buda olmadı takımı tanıyan yabancı olarak lucescu yerli olarakta rıza şifo srgn
fatih 6 yıl önce
KARADAĞ o saydığın isimler bahane değil bu hocanın elinde demba ba sosa gökhan töre atiba motta var kazandığı derbiyi söyle bana ben sana söyleyim 0 samet aybabanın elinde dentinho niang mehmet akgün gökhan süzen mc gregor varken adam sowlu kuytlı webolu meirelesli feneri inönüdeki son derbide devirdi gs nin elinde elmander burak umut selçuk inan melo muslera ve hocaları fatih terim gibi isimlere karşıda burak meziyetsiznin kendini yerlere atmasıylada son anda berabere kaldık yoksa onlarıda yenmiştik samet hocanın elinde demba ba sosa gökhan töre olsaydı şu anda beşiktaş en az 7 puan farkla lider olurdu derbi kazanacak kazanamazsa o zaman sorgulanır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın