Şampiyon olur öyle giderim!

Siyah beyazlıların savunmacısı Sivok, “Şimdiye kadar bana kimse gelip, gideceğimi söylemedi. Tabii ki burada Bilic’in kararı önemli. Ama gönderileceksem de, sezon sonu mutlu sona ulaşarak ayrılmak istiyorum” dedi.

Şampiyon olur öyle giderim!

LİGE şampiyonluk parolası ile başlayan Beşiktaş, zirvede takibini sürdürüyor. Kartal’da sözleşmesi yenilenmeyen ve sezon sonu Bilic’in kararına göre takımdan ayrılıp ayrılmayacağı netleşecek olan Çek savunmacı Sivok, önemli açıklamalarda bulundu.
Ara transferde stopere Milosevic’in takviye edilmesiyle, bulunduğu bölgede natifi artan Sivok, “Teknik direktörümüz Bilic beni tercih eder ya da etmez... Ben, takımı şampiyonluğa götürmek için arkadaşlarımla var gücümle çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

 

‘3 KULVARDA DA iDDiALIYIZ’


SAKATLIĞININ tam anlamıyla geçmesini beklediğini dile getiren Çek stoper, “Görev verilirse seve seve oynarım” diye konuştu. Uzun bir tedavi süreci yaşayan Tomas Sivok, “Şu anda başta yöneticimiz Mete Vardar olmak üzere tüm idareciler eski sağlığıma kavuşmam için çaba sarfediyor. Milli Takım doktorumuz ve Acıbadem’den önemli doktorlar tarafından kontrol ediliyorum” dedi.
“Bana bugüne kadar kimse gideceğimi söylemedi” diyen Sivok, “Kadromuz inanılmaz işler başarıyor. Üç kulvarda emin adımlarla ilerliyoruz. En azından birinde mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
carsi
carsi - 4 yıl Önce

Sampiyonluk primi alipda gidecek ne cakal o

karakartal
karakartal - 4 yıl Önce

dün başka bir haberin altına da yazdım, gidecekse bile son ana kadar çalışıp görev verildiğinde oynayıp helalleşerek gitmeli. ona bu yakışır

007
007 - 4 yıl Önce

sivok toraman kazmalarinin devri artik bitti besiktas ta gidin siktir cekilmeden evel

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

adamın yaptığı hizmetleri unutmayalım arkadaşlar dilek olay yedi yıl ve beşiktaşımızda en çok forma giyen yabancı futbolcu. bence iki sene öncesine kadarda en iyi defans oyuncumuz oldu her sene

altın kafa sivok
altın kafa sivok - 4 yıl Önce

yarın demba ba yadamı kazma çakal diyeceksiniz ayıp be yedi yıl sürekli onbirde oynayan altın kafa ismini alan birisine böyle yakıştırmalar olmaz beşiktaşlı seni bir başka seviyor sivok unutma !!!

ali murat vural
ali murat vural - 4 yıl Önce

tek sampiyon

fatih
fatih - 4 yıl Önce

laf atmak tabiki yakışmaz ama son 2 senedir sakatlıklardan ötürü bir türlü formayı alamadı eğer sezon sonu gönderilecekse yine bunun gibi üst düzey milli takım tecrübesi olan birinin alınması şart savunmada tecrübeli bir tek ersan var diğerleri henüz kıvama ulaşmamış

yusuf
yusuf - 4 yıl Önce

Adam para için kalmak istemiyor sanki asgari ücret maaş alıyor. Adama bedava sezon sonuna kdr kal deseler bu adam kalır