Şampiyon olmak isterdik ama..

Maç sonunda Beşiktaşlı kaleci Günay Güvenç açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 29.05.2015, 22:10
595
Şampiyon olmak isterdik ama..

''Zor bir sezon oldu. Liverpool maçı bile bir kırılma hali olmuş olabilir. Güzel bir sezon geçirdik. Sonrasında ip koptu gibi oldu. Gaziantep maçı bizi biraz geri aldı. Şampiyon olmak isterdik ama olmadı. Hayat devam ediyor. Şampiyonluk yolunda küçük şeyler büyük faktör oluyor. Kendi stadımız olmaması ve sakatlıklar bizi yorgun düşürdü. Bu tempoda gidince belim ağrımaya başladı. Her hafta farklı bir yerde farklı bir yatakta yattım. Ama herşey devam ediyor. Güzel ve zor bir sezon oldu."

"Hocamız da bizi terk edecek, ona buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Beşiktaş Kulübü kolay bir kulüp değil. Ayrıca 2 haftadır Twitter'den benimle ilgili bir söylenti var. Ben kaleci Frhat abi ile ilgili hiçbirşey demedim. Kendisi yanıma gelip 'sana yakışmıyor' dedi. Ancak ben kesinlikle böyle birşey demedim. Bir meslektaşıma böyle ayıp etmem. Maç sonu olaylarında bu durum etkili olmuş olabilir ama. Ben böyle birşey demedim." diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar (4)
fatih 6 yıl önce
şimdi arkadaşlar yönetime başarılı demiyorum ama geldikleri günden beride hep yükselen bir durum var ki oda takımımızın her sene 34 haftalık periyoddaki puanını sürekli yükseltmesi bitirmesi yani bunlar geldiği ilk sene 2012-13 te 58 puanla geçen sene 64 puanla bu senede 69 puanla bitirdik şimdi baktığımda evet geldiklerinden beri tek kupa yok ama bu puan tablosu bu benim şahsi görüşüm sadecede bu puan tablosu böyle devam ederse sürekli şampiyon olacak sürekli kupa alacak bir takım izlenimini veriyor bana sadece tecrübeli bir hoca ve 3-4 kalbur üstü transfer gerekiyor sizler ne dersiniz bu tabloyla ilgili
eses eses 6 yıl önce
fatih haklisin dogru dusunce
Gokay 6 yıl önce
Hepiniz eziksporlu fikretcisiniz. Az kaldi yakinda baskaninizla beraber gideceksiniz. Besiktasa yakismayan cins herifler sizi!
Pascal'ın kara mambası 6 yıl önce
eses eses sen gonuşma la kara mambayı dolucam bak boynuna iki paet makarnaya oyunu satan adamın pardon adamcığın beşiktaşta işi olmaz