Sakatlığı Ciddi mi?

TRT Spor'a konuşan Arjantinli futbolcu, önemli bir sakatlığının olmadığını söyledi.

Sakatlığı Ciddi mi?

Beşiktaş'ın yeni transferi Jose Sosa, idmanda yaşadığı sakatlığı takımla birlikte kamp yapmamasına bağladı. Gelen teklifler arasından en cazibinin Beşiktaş'ın teklifi olduğunu belirten Arjantinli futbolcu, nerede oynayacağını teknik direktörü Slaven Bilic'in belirleyeceğini söyledi.

Sosa, "Gelen teklifleri tek tek düşündüm ve Beşiktaş'ya karar kıldım. Hocamızla henüz konuşmadık. Burada bir çift kale maç yaptık. O maçta hem 10 numara olarak hem de kanatlarda değerlendirdi hoca beni. Önemli olarak benim fizik ve mental olarak hazır olmam. Takımın ihtiyacı benim nerede oynayacağımı belirleyecek. Küçük bir ağrım oldu sadece. Büyütülecek bir şey yok. Bir önceki takımımda pazarlık aşamaları devam ederken takımdan ayrı idman yapıyordum. Tatsız bir durumdu benim için. Takımla birlikte kamp geçirmediğim için böyle sakatlıklar olabiliyor" diye konuştu.

Küçük Prens lakabının nereden geldiğini açıklayan Tangocu, "Estudiantes'te oynarken diğer bir oyuncumuz vardı. Onun lakabı küçük prens idi. Hocamız fizik olarak ona çok benzediğim için bana küçük prens lakabını taktı" dedi.

Sağ arka adalesinde 2. derece yırtık tespit edilen Sosa'nın sahalardan 3 hafta kadar uzak kalacağı ifade ediliyor.

 

TRTSPOR

YORUM EKLE
YORUMLAR
erhan
erhan - 5 yıl Önce

3 hafta uzak kalacak hafif sakatlık diyoruz valla doğru İsmail köybaşı mustafa pektemek daha niceleri aylarca sakat sakat sözleşme bitirdiler 3 hafta kısa bir sakatlık söylenecek sözüm kalmadı utanmazlar ...

erhan
erhan - 5 yıl Önce

erhan sağlıktan anladığın ok konuşma ismail köybaşı isteyerekmi sakat kaldı zannediyorsun veya mustafa pektemektemi isteyerek kaldı zannediyorsun ismail köybaşıya bak uzun zaman sakat kaldı ama takıma geri dönmesiyle takımdaki en formdaki ismi böyle sakatlıktan çıkan bi insan hiç böyle formda olamaz ayrıca mustafa pektemeke bak sakat haliyle bile oynamaya çalışıyor bence düşüncelerin yanlış