Sağ beke Meunier

Takviye konusunda yoğun çalışma yürüten Siyah-Beyazlılar, stoper hattı için gündemine Hannover'li Salif Sane'yi aldı. Sağ bek konusunda ise son olarak Club Brugge'lü Thomas Meunier'in isminin masada olduğu bildirildi.

FUTBOL 24.06.2015, 03:32
1748
Sağ beke Meunier

Gelecek sezon Vodafone Arena’ya hem ligde hem de Avrupa’da ses getirecek bir kadroyla çıkmayı planlayan Siyah-Beyazlılar, transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Kulübün dış ilişkilerden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları’nın önderliğindeki scout ekibinin yürüttüğü girişimlerde son olarak gündeme, Hannover’in Senegalli stoperi Salif Sane’nin geldiği öğrenildi. Geçtiğimiz ara transfer döneminde Demba Ba’nın isteği üzerine temaslarda bulunulan 24 yaşındaki futbolcuyu tekrar listesine ekleyen Beşiktaş’ın, 1.96’lık stoper için yakın zaman içinde resmi temaslara başlayabileceği bildirildi. Başarılı oyuncunun da kariyerine Türkiye’de devam etme konusuna sıcak bakabileceği konuşuluyor.


Sağ beke Meunier

Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi’nde geçen sezon Club Brugge’le oynadığı iki maçta da sergilediği başarılı performansla dikkat çeken Thomas Meunier de sağ bek transferi konusunda Kartal’ın radarına girdi. Belçika futbolunun son dönemdeki parlayan yıldızları arasında yer alan 23 yaşındaki oyuncu için yönetimin, Brugge’le ilk teması kurduğu ancak ilk etapta olumsuz yanıt aldığı ortaya çıktı. Siyah-Beyazlı idarecilerin bu duruma rağmen genç oyuncu konusunda ısrarını sürdürdüğü; listedeki diğer isimlerden; Hannover’li Joao Pereira için de temasların devam ettiği ifade edildi.

Yorumlar (4)
ahmet a. 6 yıl önce
meunier keşke olsa. satıştan gelen para ile bonservisini verip taş gibi sağ bek alın be. thomas meunier uçar, uçurur. güzel paraya da satılır ileride.
Tuna 6 yıl önce
Bu haberleri yapan hakikaten gerzek. Ayni pione sisto onerilerini yazanlar gibi. Bu adamlari uluslararasi forumlarda arastirin biraz once, minimum 8-10 mn fesih bedelinden basliyorlar ve arsenal, united, chelase, city hepsini takip ediyor. Transfermarkt degerine bakip isim yaziliyor. Komik oluyor.
suatusta 6 yıl önce
sane gelsin ama DEMBA BA da gitmesin, birde portodaki BA yı kiraladık mı işlem tamam.
Kartalizma 6 yıl önce
Salif Sane cok iyi oyuncu hem önliberoda,hem stoperde tas gibi adam.Alirlarsa cok büyük is yaparlar.