Sağ Bek, Stoper,Orta Saha Lazım

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, devre arası transfer döneminde 3 transfer yapmak istediklerini ancak bütçelerinin yeterli olmadığını söyledi. Çebi, Vodafone Arena'nın açılışında da ilk golü sanal bir şekilde Süleyman Seba’ya attıracaklarını söyledi.

Sağ Bek, Stoper,Orta Saha Lazım

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, devre arası transfer döneminde 3 transfer yapmak istediklerini ancak bütçelerinin yeterli olmadığını söyledi. Çebi, Vodafone Arena'nın açılışında da ilk golü sanal bir şekilde Süleyman Seba’ya attıracaklarını söyledi.

Dokuz Eylül Üniversitesi’nde öğrencilerin düzenlediği panele katılan Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, üç tane iyi transfere ihtiyaçları olduklarını söyledi. “Bir sağ bek galiba lazım, hatta stoper lazım, hatta orta sahaya biri lazım” diyen Çebi, “Bize üç tane iyi transfer lazım ama devre arasında bütçe yetmeyebilir. Bundan sonra futbolda laylaylom olayı bitmiştir. At Quaresma’ya 7.5 milyon Euro bonservis bedeli, at ötekine 10 milyon, Alves’e 4.5 milyon Euro veya diğer takımlar için de geçerli bu. Maalesef bizi Avrupa’ya almayacaklar. Geçenlerde Bursa’nınki geldi. Şimdi Trabzon’a bir sıkıntı gelebilir, Galatasaray’a gelebilir, Beşiktaş’a gelebilir. Sağ beke bütçemiz hazır ama diğer ikisi için sıkıntı içerisindeyiz. Onları yaz sezonuna bırakabiliriz” şeklinde konuştu.

“İLK GOLÜ ATAN SÜLEYMAN SEBA OLACAK”

Panelde bir öğrencinin, “Stadımızın açılışında 3 boyutlu hologram yöntemiyle ilk golü Süleyman Seba’ya attırabilirsiniz” teklifine sıcak bakan Çebi, bu teklifi yönetim kurulunda en kısa zamanda gündeme getireceğini söyledi. Taraftarlara bu konuda söz verdiğini ifade eden Çebi, “Ben teknoloji özürlüyüm biraz. İlk defa böyle bir şey duydum. Olabilecek bir şeyse, arkadaşlara söz verdim bunu yönetim kuruluna getirip hemen uygulamak isterim. Çok da keyifli bir şey olur. Yani stat açıldığında ilk golü atan Süleyman Seba olacak. Sanal bir şekilde dizayn edilecek bildiğim kadarıyla. Benim onursal başkanım bunun fazlasını hak ediyor. İnşallah yaparız” dedi.

“DEMİRÖREN SÖZÜNÜ TUTSUN”

Yıldırım Demirören’in genel kurulda, Beşiktaş kongre üyelerine verdiği sözü de hatırlatan Ahmet Nur Çebi, şöyle konuştu;

“Bizim kendisiyle (Yıldırım Demirören) yaptığımız görüşmeler sonucunda, kendisinin de biliyorsunuz kongrede bir taahhüdü oldu. ‘Ben Beşiktaş’a alacağımı hibe ediyorum’ dedi ve o gün ibra edildi. Bugün biz ona hala şunu söylüyoruz; ‘Sen bir söz verdin Beşiktaş camiasına. Alacağını sil’. Benim sayın başkan ve yönetici arkadaşlarımla hemfikir olduğumuz bir olay var. Sayın eski başkan, 100 milyon TL alacağını sildiği takdirde dosyaya baktığımızda tokalaşıp ayrılmanın Beşiktaş’a yararı olacağını görüyoruz. Hala o konuda ısrarla görüşmeler halindeyiz. O da bu konuda soğuk değil. O da Beşiktaş’a başkanlık yapmış, bu kadar parasını vermiş, paralar çakıl taşı değil. Eğer böyle bir fedakarlık yapıp Beşiktaş’tan 100 milyon TL alacağını silerse Yıldırım Demirören, o raporu okumamıza bile gerek yok.”

Çebi, öğrenci panellerinden büyük keyif aldığını da söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan kartal
hasan kartal - 4 yıl Önce

isiniz gücünüz reklam cebi efendi, laga lugayi birakda besiktasima adam gibi oyuncular alin is isten geciyo,hakan calhanoglu,ozan tufan, linnes, bu üc adam sart oglu sart bize

hasan kartal
hasan kartal - 4 yıl Önce

bu 3 adam tas catlasa 20 milyon euro, 3 senedir iyi reklam yaptiniz, eee artik elinizi cebinize atma zamani geldi, üc bes yönetici 20 milyonu aranizda toplar bu üc adami alir besiktasima hediye edersiniz adamsaniz

hasan kartal
hasan kartal - 4 yıl Önce

hakani belki alamaya bilirsiniz anlarim, ama ozani ezik feneve katirirsaniz benim gözümde fikoda sende adam deyilsiniz

mehmet turgut
mehmet turgut - 4 yıl Önce

Hasan Kartal sallama! Kaç kuruşun girdi BJK kasasına da adeta dilenerek stat yapan, UEFA denetimini atlatmak için takla atanlara laf atıyorsun. Gelecek bir topçu çok iyi olabilir ama kulübe kilit taktıracak maliyet nerede?Hadi oradan aklını başına al da gel be adam!

fthspkn
fthspkn - 4 yıl Önce

hasan kartal her açılan konu da sert, hakaret dolu yorumlar yapıp sayfayı birbirine katmayı çok seviyor.bazı insanlar bu tür karşılıklı atışmaları, kötü sözleri sever.bir eksiklik var bunu ancak bu tür yazanlar bilir.

eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

arkadaslar bu hasan kartal gibi ithoglu pico lari lutfen kaile almayin varsa sanal bi kemik atin o hirlar hirlar susar

tekin
tekin - 4 yıl Önce

sayın çebi boşa atıp tutma.gs macı konyada diyodun...ali dürüst bi hayır çekti kuyruğunu kıstın oturdun tek laf edemedin.bjk yi siz mi ali bey mi idare ediyor.hiçbir yaptırım ve gucunuz yok.

evet tekin de geldi
evet tekin de geldi - 4 yıl Önce

eleştirmek herşeydir.