Sağ bek için Bayern'li Türk!

Sağ bek mevkisi için Gökhan Gönül'e alternatif arayan Beşiktaş'ta gündeme gelen son isim Bayern Münih B takımında oynayan Mert Yılmaz oldu. Şenol Güneş sağ bek bölgesi için alternatif isim istemesine rağmen bu bölgeye takviye yapılamamıştı.

Beşiktaş'ta hemen hemen her bölgede alternatifler göze çarparken sağ bek bölgesi için Gökhan Gönül adeta yalnız kaldı. Gökhan Gönül'ün yokluğunda Adriano'yu o bölgeye kaydıran teknik heyetin, Brezilyalı yıldızda sezona sakatlıklarla başlayınca, sağ bekte eli kolu bağlandı. Bu sorunu aşmak isteyen Beşiktaş, genç bir isim üzerinde duruyor.

Fotomaç’ta yer alan habere göre; Gökhan'ın yanına alternatif arayan Beşiktaş'ın gündemine sürpriz bir isim geldi. Bu isim Bayern'in B takımında oynayan ve Vedat İnceefe tarafından U-21 milli takımına davet edilen Mert Yılmaz... Sezon başında Leipzig U19'dan Bayern Münih B takımına transfer olan 19 yaşındaki oyuncu için Şenol Güneş'e bir rapor sunulurken, Fransa Liginin yolunu tutan Zeki Çelik'ten sonra Mert'in de elden kaçmaması konusunda görüş birliğine varıldı.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2018, 10:39
YORUM EKLE