Sağ bek için Bayern'li Türk!

Sağ bek mevkisi için Gökhan Gönül'e alternatif arayan Beşiktaş'ta gündeme gelen son isim Bayern Münih B takımında oynayan Mert Yılmaz oldu. Şenol Güneş sağ bek bölgesi için alternatif isim istemesine rağmen bu bölgeye takviye yapılamamıştı.

FUTBOL 19.11.2018, 09:57 20.11.2018, 10:39 kartalbakışı.com
1567

Beşiktaş'ta hemen hemen her bölgede alternatifler göze çarparken sağ bek bölgesi için Gökhan Gönül adeta yalnız kaldı. Gökhan Gönül'ün yokluğunda Adriano'yu o bölgeye kaydıran teknik heyetin, Brezilyalı yıldızda sezona sakatlıklarla başlayınca, sağ bekte eli kolu bağlandı. Bu sorunu aşmak isteyen Beşiktaş, genç bir isim üzerinde duruyor.

Fotomaç’ta yer alan habere göre; Gökhan'ın yanına alternatif arayan Beşiktaş'ın gündemine sürpriz bir isim geldi. Bu isim Bayern'in B takımında oynayan ve Vedat İnceefe tarafından U-21 milli takımına davet edilen Mert Yılmaz... Sezon başında Leipzig U19'dan Bayern Münih B takımına transfer olan 19 yaşındaki oyuncu için Şenol Güneş'e bir rapor sunulurken, Fransa Liginin yolunu tutan Zeki Çelik'ten sonra Mert'in de elden kaçmaması konusunda görüş birliğine varıldı.

Yorumlar (0)