Şafak Operasyonu

Başkan Orman, Ahmet Çebi, Erdal Torunoğulları, Mete Vardar ve Slaven Bilic, önceki gece sabah 04.00'e kadar toplantı yaptı Herkes fikirlerini özgürce söyledi ve transferle ilgili nihai karar verildi

FUTBOL 20.07.2014, 04:21
1656
Şafak Operasyonu

Beşiktaş'ta sıcak saatler yaşanıyor.. Bilic'in de katıldığı ve sabah 04.00'e kadar süren zirveye Başkan Fikret Orman, İkinci Başkan Ahmet Çebi, yöneticiler Mete Vardar ve Erdal Torunoğulları katıldı. Kapalı kapılar ardında yapılan zirvede; 10 numara transferinden Gökhan Töre'nin durumuna, Toraman'ın affedilmesinden yeni sportif direktör adaylarına kadar tüm konular konuşuldu. İşte İngiltere'deki tarihi zirveden çıkan kararlar:

 

 

KESENİN AĞZI AÇILDI

 

 

 


Beşiktaş, Lanzini için kesenin ağzını açtı. 4.5 milyon euro bonservis karşılığında anlaşmalarına rağmen, %25'lik vergiyi de üzerine koyarak 1 milyon 125 bin euro fark çıkarmıştı. Beşiktaş 5 milyon euro'ya çıktı ve "Gelin anlaşalım" dedi. Bugün gelecek cevap bekleniyor. Yanıt 'olumlu' olursa, yarın imzalar atılır. İkinci natif ise Marco Marin. Bonservisinde elinde olan Alman milli futbolcunun 1.5 milyon euro'luk maliyeti şansını artırıyor.

 

 

BAŞKAN ZOR SAKİNLEŞTİ

 


Gökhan Töre'nin bonservisi için Rus ekibini 4 milyon euro'ya ikna etmeyi başaran Başkan Orman, Töre'nin "Yıllık 2 milyon euro istiyorum, bu parayı hak ediyorum. Aşağı inmiyorum" sözleri Başkan Orman'ı adeta çılgına çevirdi, Başkan Orman, "Bu değil miydi, 'bonservisimi alın, Beşiktaş'ta oynamak istiyorum' diyen! Kazan'da aldığı para da söylenildiği gibi değil" diye isyan etti. Ahmet Çebi, Başkan'ı sakinleştirmekte zorlandı. 

 

 

Kaynak : Fotomaç

Yorumlar (0)