Sadece Demba Ba'ya Türkiye'yi Anlatmadı!

Demba Ba'nın Türkiye'ye ve Beşiktaş'a gelişinde büyük katkısı olan Moussa Sow, Senagalli futbolculara ülkemiz hakkında olumlu referanslar vermeye devam ettiğini belirtti.

Sadece Demba Ba'ya Türkiye'yi Anlatmadı!

Fenerbahçe'nin Senegalli oyuncusu Moussa Sow, milli maç için bulunduğu ülkesinde APS Ajansı'na konuştu.
Moussa Sow, kendisinin milli takıma ilk gittiği dönemlerde, Mamadou Niang ve Suleyman Diawara'nın kendisine çok yardımcı olduğunu söyledi. Sow, şimdi de kendisinin milli takıma gelen genç oyunculara yardımcı olduğunu belirtti. Senegalli oyuncu, Türkiye'ye transfer olacak pek çok oyuncunun kendisini arayarak bilgi aldığını itiraf etti. Özellikle Türkiye'ye gelmek isteyen Müslüman oyunculara bilgi vermeyi sevdiğini, Fenerbahçe'nin rakiplerine de transfer olan pek çok oyuncuya Türkiye hakkında olumlu bilgiler verdiğini kabul etti.

Bilindiği üzere Moussa Sow son olarak Beşiktaş'ın yıldız transferi Demba Ba'ya olumlu bilgiler vermiş, yıldız futbolcu da Türkiye'ye gelmesinde bunun etken olduğunu ifade etmişti.

Kaynak: APS

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali G
Ali G - 5 yıl Önce

Valla ne yalan söyleyeyim febe bu sowu alırken keşke biz alsak diye içimden geçirmiştim, sonra her derbide izleyince şöyle bir adam keşke bizde olsa dedim (hele almeida karşı karşıya kaçırıp derbilerin gidişatı değiştiğinde!) istediğimden iyisi oldu sow dan daha kariyerli vatandaşını daha ucuza getirdik. Medyanın yok sakat, yok fransaya kaçtı, ingiltereye göçtü haberlerini sallamayın bu sene DEM BABA yı izleyin GURUR-LANın :)