"SADECE AL DÖNEMİ ARTIK BİTMİŞTİR"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu.

FUTBOL 15.11.2015, 13:01 15.11.2015, 13:05
5871

 Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu. Siyah-beyazlı kulübün son 4 yılda sadece 41 milyon euro bonservisi bedeli ödeyerek büyük bir başarı elde ettiğini ifade eden Orman, Beşiktaş'ta artık "satış" döneminin başladığını ifade etti.

Oğuzhan Özyakup ve Gökhan Töre gibi transfer gözde isimlerine de açık kapı bırakan ve değerini bulması halinde satılabileceğini ima eden Orman, "Son 4 sezonda 41 milyon euro bonservis bedeli ödemişiz. Artık Beşiktaş, 2 oyuncu satacaktır, 3 oyuncu alacaktır" ifadelerini kullandı.

"SADECE AL DÖNEMİ ARTIK BİTMİŞTİR"

Beşiktaş'ta artık oyuncu satışlarının yoğunlaşacağını da dile getiren Orman, "Artık sadece al dönemi bitmiştir, satacağız, yenisini alacağız, yetiştireceğiz ve onu da satacağız. Beşiktaş bundan sonra böyle olacak. Önümüzdeki günlerde de yurt dışında bir takım alacağız ve orada da bir pilot takım kuracağız. Bizim yeni politikamız budur. Bizim bir ara takıma ihtiyacımız var ve bu takımı da bulacağız. Mario Gomez'in yanında altyapıdan bir çocuk oynatmak çok zor, buna çözüp bulacağız." şeklinde konuştu.
Yorumlar (9)
ali 5 yıl önce
Bülent deni n zat Töre Oğuzhan Sosa Gomez Olcay Kerim Tosun Rudolfo Atina Veli Tolgay kim aldı bunları babanmı?
BJK 5 yıl önce
Bülent, bir sus yaa.
Yamakasi 5 yıl önce
3 transferi erteledi, onun da önlibero kısmında sakatlar geri geldi deyip 2 mevkiye transfer eder, 2 de adam gönderecek, bu varken Beşiktaş hiçbir zaman 4*4'lük kadro kuramaz, böylece başarı da gelmez, inceden doğruya Beşiktaş'ı, tv'ye nasılsa sürekli çıkıyo, Beşiktaş'ı sadece kullanıyo, canı-ı gönülden başarı isteyen, iyi giden takımın iskeletini bozmaz.
Yamakasi 5 yıl önce
3 transferi erteledi, onun da önlibero kısmında sakatlar geri geldi deyip 2 mevkiye transfer eder, 2 de adam gönderecek, bu varken Beşiktaş hiçbir zaman 4*4'lük kadro kurmaz, böylece başarı da gelmez, inceden doğruyo Beşiktaş'ı, tv'ye nasılsa sürekli çıkıyo, Beşiktaş'ı umrunda değil, sadece kendi reklamı için kullanıyo, canı-ı gönülden başarı isteyen, iyi giden takımın iskeletini bozmaz.
Yamakasi 5 yıl önce
3 transferi erteledi, onun da önlibero kısmında sakatlar geri geldi deyip 2 mevkiye transfer eder, 2 de adam gönderecek, bu varken Beşiktaş hiçbir zaman 4*4'lük kadro kurmaz, böylece başarı da gelmez, inceden doğruyo Beşiktaş'ı, tv'ye nasılsa sürekli çıkıyo, Beşiktaş umrunda değil, sadece kendi reklamı için kullanıyo, canı-ı gönülden başarı isteyen, iyi giden takımın iskeletini bozmaz.
Bülent 5 yıl önce
Fiko suz artik senin bu takima ne katkin oldu? Aldin oyuncular tosic serdar takima girmiyor. Transfer isi sana kalirsa takimi cokertirsin. Sat tore yi ozi yi kimi alacaksiniz?
kartal 5 yıl önce
kardeş sen git çizgi flim izle futbol senin işin dil
Ayberk 5 yıl önce
Bu işin ticari yönü artık anlaşıldı, taraftara oynayıp kulübü borca sokarsan yarın öbürgün arabın biri gelir kulübünü alır. Değerini bulan gitsin, Fernandez gibi elde patlamasın.
sahin sahin 5 yıl önce
Ben bu film 2004 gordum sampiyonluk giden takim 2 yildiz oyuncusunu satmak sampiyonluk satmak demektir. Maclar tatile girer 2016 - 2017 maclari baslamadan satarsiniz sorun olmaz. Once sampiyonluk 20 milyon kazanim derken 50 miljon sokagi atiyorsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın