Rüya gibi

Kartal'ın gözdesi Kleber yine FANATİK'e konuştu: Gazetenizde çıkan benimle ilgili transfer haberleri sonrası inanılmaz bir ilgiyle karşılaştım. Birçok arkadaşım aradı, mesaj attı. Hepsi de Beşiktaş'ın çok büyük bir kulüp olduğunu söyledi, İstanbul'daki atmosferi anlata anlata bitiremedi.

FUTBOL 15.04.2015, 08:27
1907
Rüya gibi

Kleber, Beşiktaş’ın gündemine girdi, hayatı değişti... Porto’nun oyuncusu olarak Portekiz’in Estoril takımında forma giyen ve 25 maçta 10 gol 3 asistlik bir performans sergileyip dikkatleri üzerine çeken Brezilyalı forvetin telefonları, | | | Siyah-Beyazlı ekibe transfer olacağı haberlerinin ardından kilitlendi. Türkiye ve Beşiktaş hakkında bilgi sahibi olan birçok yakın arkadaşı tarafından arandığını söyleyen Sambacı, “Haberin gazetenizde yayınlanmasının ardından adeta telefonlarım kilitlendi. Birçok arkadaşım mesaj yolladı, telefonla aradı, “Beşiktaş’a gidiyor musun, bu gerçekten müthiş birşey” dedi. Hepsinden Beşiktaş için çok olumlu şeyler duydum. Görünen o ki, Beşiktaş’ta forma giymek rüya gibi bir olay” ifadelerini kullandı.

‘Heyecan veriyor’

24 yaşındaki başarılı futbolcu, sosyal medyada ve Avrupa’da hatırı sayılır bir şöhreti olan Siyah-Beyazlı taraftarlar hakkında da bilgi sahibi olduğunu söyledi. “Mesafeler uzak ama ülkem Brezilya’da bile Beşiktaş taraftarı tanınıyor” diyen Kleber, “Doğrusunu söylemek gerekirse onların önünde forma giyme fikri beni şimdiden heyecanlandırıyor” mesajlarını yolladı.

Yorumlar (0)