Rosenborg'dan veto!

Norveç'in Rosenborg takımında denenen Muhammed Demirci beğenilmedi. Norveç basınına göre, Türk Messi olarak adlandırılan genç oyuncu fizik olarak yeterli bulunmadı.

FUTBOL 22.06.2015, 15:19
2108
Rosenborg'dan veto!

Norveç basınına göre Muhammed Demirci geri gönderildi.Rosenborg teknik  direktörü Kare Ingebritsen 20 yaşındaki oyuncuyu yeterli bulmadıklarını söylerken, "Bir futbolcunun Rosenborg’da oynayabilmesi için fizik olarak üst kalitede olması gerekir. O değildi. Evine dönüyor. Beşiktaş ile çalışacak ve forma girecek" dedi.

Muhammed Demirci ile geri dönmesi konusunda uzlaştıklarını vurgulayan Ingebritsen, "Geri gelmesi için uzlaştık. Ama olup olmayacağını, ne zaman olacağını bilemem. Önce fizik olarak hazır olsun” diye konuştu.


Brutten, Muhammed Demirci'nin geri dönmek istediğini de vurgularken, "Çok olumlu bir oyuncu. Rosenborg'da olmaktan dolayı gerçekten mutluydu. Rosenborg'la ilgili olumlu düşünceleri var ve geri dönmeyi istiyor" ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Ntvspor

Yorumlar (18)
metin isik 5 yıl önce
Bi cacik olmaz artik bu cocuktan
eagle63 5 yıl önce
kaynak gene ntvspor beşiktaş adına art niyetli tv kanalı
fatih 5 yıl önce
işte şenol güneşin elinde bir fırsat doğdu şimdi keşke burda ilk kamp olan almanya kampında denense bakın yanlış anlaşılmasın dediklerim bursada ozanda 20 yaşında şu an ve şenol hocayla parladı buda şenol hocanın elinde 2. ozan olur neden olmasınki hem uefanın verdiği transfer şartlarınıda göz önünde bulundurursak hem elde bir a l t e r n a t i f olur hemde bu muhammedin son şansı ve bu şansı şenol hocayla bidaha kaybetmemek şartıyla iyi kullanacağını düşünüyorum karar artık yönetim ve teknik heyetin
merkus 5 yıl önce
o iş "Hammer" marka arabalara binip İstanbul'da turlamaya benzemez! Norveç'ten bile kovulursun böle...
ergenler 5 yıl önce
dolu heryer ozan la kıyaslamalar falan,bu çocuk sadece halı sahada o da iddasız maçlar da oynar.parlar marlar hikaye,bo. olmadan kokmak derler bunun gibisine.
AOK 5 yıl önce
Almanyaya gitsin Adam ederler.. Türkiyeye dönerse biter.. Mantalitäsini tamamen sildirip yeniden programlanmasi sart..Birinin elinden tutup referensle almanlarin eline teslim etmesi gerekir..
onur 5 yıl önce
bu salak herıfe yıllık 600 bın tl veren akla sıcıyım.
burak alıcı 5 yıl önce
eğer üzerinden o var olan artistliğini kendini beğenmişliğini atar adeta bir asker gibi çalışmaya başlarsa fiziğini ve kondisyonunu çok üst seviyelere çıkarabilir çünkü beşiktaşta o alt yapıda o hocada mevcut. teknik kapasitesi ve oyun görüşü zaten çok iyi hatta teknik kapasite olarak türkiyenin en iyisi desem abartmış olmam. fakat büyük bir mantelite sorunu var tembel hantal ve güçsüz. şenol hocayı dinler sözünden çıkmazsa eğer şenol hoca bu çocuğu asker gibi yapar türk futboluna yeni bir yıldız kazandırabilir. tabi dinler mi orası muallak.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın