Ronaldo Gibi Olacak

Beşiktaş'ın genç yıldızı Oğuzhan'a Bilic'in talimatıyla yeni ve farklı bir çalışma programı hazırlandı.

Ronaldo Gibi Olacak

Beşiktaş'ta takımın liderliğini üstlenen Oğuzhan Özyakup'un hedefinin Cristiano Ronaldo olduğu öğrenildi. Teknik direktör Slaven Bilic, genç yıldızı Oğuzhan için yardımcılarından özel çalışma programı hazırlamalarını istedi. Yeteneklerine ve oyun zekasına çok güvendiği genç oyuncunun bir üst kademeye geçmesi, vücudunun üst kısmının çalışması gerektiğini oyuncusuna aktardı. Bir süredir kendisine tuttuğu özel kondisyonerle çalışan Oğuzhan'ın örneğinin ise Cristiano Ronaldo olduğu bildirildi. Oğuzhan yeni çalışma programı kapsamında haftanın 5 günü tesislerde kalmaya başladı.

GÜÇLÜ OLMAK İSTİYOR


Genç yıldıza, kırmızı etin yer almadığı bir de diyet programı uygulanıyor. Düzenli uykusunu aksatmayan Oğuzhan, akşam çıktığında bile o geceyi de en geç 01.00'de sonlandırıyor. Ek çalışmada ise 3-4 saat hafif yağ yakma idmanı, 25-30 dakikalık ani ve kısa mesafeli koşu patlamaları yapıyor. Oğuzhan'ın, Ronaldo gibi güçlü olmak için barfiks, bench press, baldır, sırt ve kalça çalışmalarına ağırlık verdiği bildirildi. Oğuzhan aynı tempoda çalışır, yemeğine dikkat eder ve uykusunu aksatmazsa ikinci devre Ronaldo gibi bir kondisyon ve vücuda sahip olacak.

 

SABAH

YORUM EKLE
YORUMLAR
hayrullah
hayrullah - 4 yıl Önce

umarım diğerleri de onu örnek alır kendine..

harun
harun - 4 yıl Önce

Bence Gokhan Saki ile calissin yada Apachi Serkan la hatta Serkan Ahmet Dursun' un cok yakin arkadasi yardimcida olur

ozzy
ozzy - 4 yıl Önce

çok geç kalındı, geldiği sene yapılması gerekiyordu daha önce çok yere yazmıştım bu çocuğa kişisel antrenör tutulsun kendini geliştirmesi şart diye.

deniz
deniz - 4 yıl Önce

umarım doğrudur.Güçlenrise çok büyk yıldız olur..Diğerlerinin de yapması lazım başta kerim frei..

umut can cabadan
umut can cabadan - 4 yıl Önce

asteras maçında oyundan alınmasaydı sosa olcay ın yerine girseydi yenerdik

Bekir
Bekir - 4 yıl Önce

Hayatiniz palavra! Ronaldonun ancak malzemecisi olabilir oguzhan!