Ronaldinho'dan Büyük Fedakarlık

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş ile ismi anılan Ronaldinho, Siyah Beyazlı taraftarları heyecanlandıracak bir girişimde bulundu.

Ronaldinho'dan Büyük Fedakarlık

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Ronaldinho ücretinde %50 indirim yaptı. 

Beşiktaş'tan daha önce yıllık 5 milyon Euro isteyen Ronaldinho'nun bu rakamı 2 miyon 500 bin Euro'ya indirdiği ileri sürüldü. 

Brezilya basını Athletico Mineiro ile sözleşmesini fesh eden yıldız futbolcunun kendisine kulüp aramaya başladığını ve menajerliğini yapan kardeşi Roberto Assis'in bu futbolcuyu yeniden Beşiktaş'a önerdiğini yazdı. 

Sezon başında Beşiktaş'a gelmek için ağır şartlar ortaya koyan Ronaldinho'nun bu kaprisinden vaz geçtiği ve siyah-beyazlı kulübe gelmek için maddi fedakarlık yapacağı belirtildi. Brezilyalı oyuncunun Beşiktaş ile 3 yıllık anlaşma yapmak istediği ve yılda 2 milyon 500 bin Euro'ya gelmeye hazır olduğu açıklandı. Mineiro kulübü ile Aralık ayına kadar sözleşmesi bulunan yıldız futbolcu disiplinsiz davranışları nedeni ile takım ile olan ilişkisi kesilmiş bonservisi eline verilerek kendisine kulüp bulması istenmişti.

Kaynak: Dha

YORUM EKLE
YORUMLAR
mahen
mahen - 4 yıl Önce

sakınn!! bu raddeye gelmiş bi futbolcuya garanti para ve uzun süreli kontrat demek, ilk sene biraz oynar. son iki sene tribunde maç izlemek için para alması anlamına gelirrr. gelirse maç başı paraya anlasılmalı.

ümit zengin
ümit zengin - 4 yıl Önce

hadi gidin başka işiniz yokmu sizin bizim adımızı ağzınıza almayın artık yeter yaşı gelmiş geçmiş bir oyuncunun beşiktaşla bir işi olamaz yazık olur boşa para verilmiş olur ronaldinho artık mazide kalmıştır bize genç adam lazım

kingeagle
kingeagle - 4 yıl Önce

götünün kılları ağırmış artık bırak futbolu amk

hasan
hasan - 4 yıl Önce

beleş olsa alınmaz.bu zihniyetten bir türlü kurtulamadık.

süheyla
süheyla - 4 yıl Önce

istemiyoruz seni artık kullanılacak başka klüp bul kendine!

serdar saraç
serdar saraç - 4 yıl Önce

2.5 Milyon'un tamamı maç başına bölünsün anlaşırsa gelsin... oynasın 34 maç alsın 2.5 milyonun tamamı helal hoş olsun..

gökhan
gökhan - 4 yıl Önce

önder özen gitti ne plan, ne strateji hiçbişey kalmadı yine.. çebi bizi mahvedecek ya hayırlısı

kaya
kaya - 4 yıl Önce

o adam sizin bildiğiniz gibi değil eyer gelirse güzel bir etki yaratır