Ronaldinho'da Son Durum !

"Beni bu transfer nedeniyle çok eleştirdiler. İsterseniz hemen görüşelim ve transferi bitireyim" diyen Ahmet Nur Çebi’yi Başkan Fikret Orman, kibarca reddetti. Listedeki isimler ile anlaşılamazsa R10 ile görüşülebilir.

FUTBOL 03.08.2014, 03:48
15867
Ronaldinho'da Son Durum !

Yaklaşık 7 ay önce "Beşiktaş, Ronaldinho ile anlaşmaya vardı" iddiaları ortaya atıldığında Beşiktaşlı taraftarlar büyük bir heyecan yaşattı. İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi’nin bizzat yürüttüğü transfer görüşmeleri sırasında R10’un abisi ve menajeri Roberto Assis, bitmek bilmeyen şartlar koştu. Transfer de bu nedenle gerçekleşmedi. Ronnie de kulübü Atletico Mineiro ile sözleşme uzattı. 

BİZE ÇOK BÜYÜK KATKI SAĞLAR

Ahmet Nur Çebi, o dönemde transferi gerçekleştiremediği için büyük eleştiriler almıştı. Kısa süre önce R10, Atletico Mineiro ile olan sözleşmesini feshetti. Bu bilgiyi alan Çebi’nin 'R10 aşkı' yine ortaya çıktı. Başkan Fikret Orman ve yöneticilere, "Bu transfer nedeniyle çok eleştirildim... Ronaldinho’yu hemen transfer ederim. Bize katkı da sağlar" diyen Çebi, bu transfer için onay istedi. "Ronnie defteri kapandı. Kapımızın önünde geçemez" diyen Orman, Çebi’nin bu istediği kibarca reddetti.

RONALDİNHO ABD’YE GİDİYOR

'10 numara' transferi konusunda listedeki isimler ile anlaşılamaması halinde Çebi’nin Ronaldinho ile bir görüşme yapacağı da iddia edildi. Bu arada Brezilyalı yıldızın, ABD’ye gideceği haberin dış basında yer almaya başladı. R10’un eski takım arkadaşı Thiery Henry’nin de formasını giydiği New York Red Bulls ile büyük oranda anlaşmaya vardığı yazıldı.

Kaynak : Akşam

Yorumlar (14)
Nedim 6 yıl önce
Kapimizin onunden gecemez lafi, Numara! Biz boyle buyuk yildizlari almayi beceremeyiz demiyorda, on buna camur atip,yine sacma sapan konusuyor! Roni simdi gelse taraftar olimpiyati doldurur.urunler satilir! Orman varken bunlar olmaz,bu sene oynayin 15 bin taraftara da akliniz basiniza gelsin!
Lanet.. 6 yıl önce
Site yöneticileri yapmayın şunun haberlerini ...asparagas içine etmeyin milleti kafasını karıştırmayın !
ebt10 6 yıl önce
Nedim kardeş yıldız almak kolay bir şey yeter ki istediği maddeleri sözleşmeye koy :) Ben Fikret Orman'a güveniyorum o Süleyman Seba'dan sonra BEŞİKTAŞIMIZIN başına gelen en iyi başkanlardan biri olmaya adaydır . F.Orman Beşiktaş'ı iyi yerlere getirir .
f özkan 6 yıl önce
yaaa böyle diyorlar inan bjş böyle futbolcuya ihdiyacıvar başka türlü olmaz yoksa her hafda boş dürbünlere oynarlar senin fenerden gs ne kalır yanın var al başkan bırakın bu ağızları ben bir fanadik bjk lıyım sen al storenin önünde forma kuyruğu olur daha ne istiyorsun bjk para acil ihdiyacı var allahıma yemin olsun bir bjk olarak her türlü matti yardımı yapmaya hazırız ,,,,,
FoRZa1903 6 yıl önce
bizee 10 numara lazım hızlı furbol zekası olan biri adam gibi olacak 22 yasında 10 numara oyuncu alsak ne olacak bu adamın futbol tecrübesi ndir düsünün ama 27 filan olsa en az 5 yıl takımı ayakta tutar o zamana adar ozi de içe kendine gelir
özgür 6 yıl önce
Hakikaten KİBARCA mı reddetti? Kibarca reddederken siz orada mıydınız?
bülent cankaan 6 yıl önce
Bak bak kimi bitirdinizki. En kolayi töre onu bile henüz alamadiniz.
black eagle @ black see 6 yıl önce
R10 Formaları yok satarmış... Zaten BA'nın formaları da bitti değil mi ?... Bırakın palavrayı arkadaşlar... Bu R10'dan bir "0" (sıfır) atılmış R1 kalmış , takıma hiç bir katkı sağlamaz... Zaten bitik olmasa mutlaka avrupada oynuyor olurdu... Biz istemiyoruz Çebi alsın mahalle maçında oynatsın...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın