Rode hâlâ beklemede

Orta saha arayışlarını geniş yelpazede tutan Beşiktaş'ın listesindeki 3. isim olan Sebastian Rode için kulübü Bayern Münih'e kiralama teklifinin yapılacağı kaydedildi.

FUTBOL 14.08.2015, 03:02
3133
Rode hâlâ beklemede

Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş’in, “Orta sahaya hem sayısal hem de nitelikli takviye yapmak zorundayız” tespitinden sonra başlayan arayışlar tüm hızıyla sürüyor. Buna göre Beşiktaş’ın listesinde Bayern Münih’in genç oyuncusu Sebastian Rode’nin de adı yazıyor. Orta sahaya 42 milyon Euro’ya Arturo Vidal, 23 milyon Euro’ya Douglas Costa’yı alan Münih’te Rode’nin artık çok az forma şansı bulması bekleniyor. Bu yüzden de Beşiktaşlı yöneticilerin kiralama teklifine Alman devinin olumlu dönüş yapacağı belirtiliyor. Fakat bu transferde de henüz somut gelişmelerin yaşanmadığı gelen haberler arasında.

Yorumlar (15)
Acar 5 yıl önce
Ufak atın civcivler yesin...Ndt:Ben Beşiktaşlıyım.
RODE 5 yıl önce
gündemimizde bile olduğunu sanmam çünkü gelme ihtimali bile varsa ne beklemesi o dakka alınır. ozana 7milyon+takas teklif ediyorsak rode ayarında bir oyuncuya ne teklif edilecek bilmiyorum. takımı 1 değil 2 seviye yukarı taşır, ilerde de sağlam paralara satılır. şenol hoca sistemi oturtur-oyunculardan verim alırsa rode+kaleci transferiyle şampiyonluğun favorisi, avrupa liginin de en az yarı finalisti oluruz net.
hkb 5 yıl önce
Rode super olur 3 alman disiplinli bir takim sampiyonluk gelir
karakartal 5 yıl önce
nerde bizde öyle yönetici.sonra adam 31-32 yaşlarına girmemiş. hele bir girsin ondan sonra bakarız kriterlerimize uyar. ulan çapsız yönetim uyuma rode gibi adamları alacaksınki takım takım olsun ama nerde sizde o kalite bekleyin biraz onuda fenere kaptırırsınız sizin çapınızı aşar çünki
mücahit 5 yıl önce
rode ve dzusdak ı al. hem bursaya hem feneve koy.
kartal bakışlı 5 yıl önce
mücahit kesinlikle katılıyorum...rode ve dzusdakı alırsa bjk 3 yıl tüm kupalara ambargo koyar.
haydı başkan. 5 yıl önce
rode ve dzusdak al , devre arasına gerekirse bir kalesi aksama olursa sağlam bir stoper bjk yi 3 yıl avrupa da ve türkiye de kupa bırakmaz.süpürür..
kartal 5 yıl önce
bu başkan bunları alamaz kardeşim bir hikaye bir ayak yapacak mesela biz beşiktaşın kuruşunu sokağa atmayız nasıl veya bizim değerlerimiz var yetim hakkı falan filan ama bunu derken en kıstirik topçuya milyarları verir büyük gelir kaynağı olan şampiyonluk bağıra bağıra gider bir hocayı kovamaz beşiktaşın itibarbı bu arkadaşın elinde ise biz bitmişiz bu arkadaş beşiktaşa bırak başkan malzemeci olamaz formaları ayakkabıları karıştırır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın