Rode hâlâ beklemede

Orta saha arayışlarını geniş yelpazede tutan Beşiktaş'ın listesindeki 3. isim olan Sebastian Rode için kulübü Bayern Münih'e kiralama teklifinin yapılacağı kaydedildi.

Rode hâlâ beklemede

Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş’in, “Orta sahaya hem sayısal hem de nitelikli takviye yapmak zorundayız” tespitinden sonra başlayan arayışlar tüm hızıyla sürüyor. Buna göre Beşiktaş’ın listesinde Bayern Münih’in genç oyuncusu Sebastian Rode’nin de adı yazıyor. Orta sahaya 42 milyon Euro’ya Arturo Vidal, 23 milyon Euro’ya Douglas Costa’yı alan Münih’te Rode’nin artık çok az forma şansı bulması bekleniyor. Bu yüzden de Beşiktaşlı yöneticilerin kiralama teklifine Alman devinin olumlu dönüş yapacağı belirtiliyor. Fakat bu transferde de henüz somut gelişmelerin yaşanmadığı gelen haberler arasında.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Acar
Acar - 3 yıl Önce

Ufak atın civcivler yesin...Ndt:Ben Beşiktaşlıyım.

RODE
RODE - 3 yıl Önce

gündemimizde bile olduğunu sanmam çünkü gelme ihtimali bile varsa ne beklemesi o dakka alınır. ozana 7milyon+takas teklif ediyorsak rode ayarında bir oyuncuya ne teklif edilecek bilmiyorum. takımı 1 değil 2 seviye yukarı taşır, ilerde de sağlam paralara satılır. şenol hoca sistemi oturtur-oyunculardan verim alırsa rode+kaleci transferiyle şampiyonluğun favorisi, avrupa liginin de en az yarı finalisti oluruz net.

hkb
hkb - 3 yıl Önce

Rode super olur 3 alman disiplinli bir takim sampiyonluk gelir

karakartal
karakartal - 3 yıl Önce

nerde bizde öyle yönetici.sonra adam 31-32 yaşlarına girmemiş. hele bir girsin ondan sonra bakarız kriterlerimize uyar. ulan çapsız yönetim uyuma rode gibi adamları alacaksınki takım takım olsun ama nerde sizde o kalite bekleyin biraz onuda fenere kaptırırsınız sizin çapınızı aşar çünki

mücahit
mücahit - 3 yıl Önce

rode ve dzusdak ı al. hem bursaya hem feneve koy.

kartal bakışlı
kartal bakışlı - 3 yıl Önce

mücahit kesinlikle katılıyorum...rode ve dzusdakı alırsa bjk 3 yıl tüm kupalara ambargo koyar.

haydı başkan.
haydı başkan. - 3 yıl Önce

rode ve dzusdak al , devre arasına gerekirse bir kalesi aksama olursa sağlam bir stoper bjk yi 3 yıl avrupa da ve türkiye de kupa bırakmaz.süpürür..

kartal
kartal - 3 yıl Önce

bu başkan bunları alamaz kardeşim bir hikaye bir ayak yapacak mesela biz beşiktaşın kuruşunu sokağa atmayız nasıl veya bizim değerlerimiz var yetim hakkı falan filan ama bunu derken en kıstirik topçuya milyarları verir büyük gelir kaynağı olan şampiyonluk bağıra bağıra gider bir hocayı kovamaz beşiktaşın itibarbı bu arkadaşın elinde ise biz bitmişiz bu arkadaş beşiktaşa bırak başkan malzemeci olamaz formaları ayakkabıları karıştırır.