'River Plate Başkanı Açıkladı'

Beşiktaş'ın transfer listesinin zirvesinde bulunan 21 yaşındaki yıldız Manuel Lanzini için, Arjantin kulübü River Plate'in Başkanı konuştu: Lanzini takımdan ayrılacak! Kartal, imza için gün sayıyor.

FUTBOL 23.07.2014, 04:23
'River Plate Başkanı Açıkladı'

Fernandes'in boşluğunu doldurmak için sezon sonundan bu yana '10 numara' arayışlarını sürdüren Beşiktaş'a, Arjantin kulübü River Plate'den Manuel Lanzini için güzel haber geldi! Lanzini için yaklaşık 1 aydır transfer görüşmesi yapan Beşiktaş, transferi bugünlerde bitirmeyi planlıyor. Beşiktaş Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları'nın "Teklifimizi yaptık, artık yanıt bekliyoruz" dediği Lanzini için River Plate Teknik Direktörü Marcelo Gallardo Beşiktaşlı taraftarları heyecanlandıracak bir açıklama yaptı. İşte River'ın hocası Gallardo'nun o açıklamaları:

 

 

SON MAÇINA ÇIKTI

 

 


"Lanzini ve Balanta büyük ihtimalle takımdan ayrılacak. İyi teklifler var. Teofilo'nun da ayrılması gündemde. Takımdan ayrılacak isimlerin ardından güç kaybı yaşayacağız" Gallardo'nun bu ifadelerinin Erdal Torunoğulları'nın teklifimizi yaptık artık karar River Plate'in açıklaması üzerine gelmesi, "Acaba Beşiktaş'ın teklifi kabul edildi mi?" sorularını akla getirdi. Lanzini'nin dün gece yarısı oynanan olan River Plate- Penarol maçında Arjantin ekibiyle çıkacağı son maç olacağı iddia edildi.

 

 

TALİPLİSİ ARTIYOR

 


Başkan Fikret Orman'ın, Arjantin ekibinin başkanın yaptığı, "4.5 milyon euro peşin veya taksitle halinde olursa 5.5 milyon euro'ya Lanzini'yi satarız" teklifini kabul ettiklerini ilettiği öğrenildi. İki başkanın bugün yapacağı son görüşmeden sonra, Lanzini'nin ITC belgesinin alınması için çalışmalar başlayacak. River Plate ile ABD'de kampta bulunan genç oyuncu ise Miami'den, siyah-beyazlıların İngiltere'deki kampına katılacak. Bu arada Marca gazetesi Villarreal, Lazio ve Tottenham'ın da Lanzini'yi istediğini yazdı.

Loading...
Yorumlar (1)
samet 6 yıl önce
bence boş bir futbolcu, sakın almayın