Rıdvan Dilmen Penaltı için ne söyledi!

Beşiktaş-Kasımpaşa maçı 3-3 sona erdi. 90+3'te Beşiktaş lehine verilen penaltı kararı gündeme oturdu. Rıdvan Dilmen o pozisyonu ve 90 dakikayı yorumladı.

FUTBOL 31.10.2015, 00:08 31.10.2015, 00:09
1046

 Rıdvan Dilmen, NTV Spor %100 Futbol Programında Beşiktaş-Kasımpaşa maçını yorumladı. 

"Beşiktaş'a verilen penaltı tartışmasız doğru karar ama..."

Beşiktaş'a verilen penaltı kararı tartışmasız, net penaltı. Ancak pozisyon öncesinde Atiba da atak sırasında topu elle kontrol ediyor. Orada da el var. Cüneyt Çakır böylesine mücadele yüksek gücü bir maçta bence kötü değildi. Yardımcıları ise yine son zamanlardaki gibi formdaydı"

"Çok sıkı maçtı"

Kasımpaşa çok sıkı takım. Özellikle Castro ne kadar koştu merak ediyorum. Rakip sahada hücum presinde etkiliydi. Beşiktaş ise ikinci yarıda 70'e kadar yine ciddi baskı kurdu. 70 sonrası kontolü kaybetti ama kötü oynarken golü buldu. Gerçekten keyifli ve sıkı bir maçtı
Yorumlar (3)
Kararsız 5 yıl önce
Dilmen tartışmasız penaltı diyor Toroğlu uzaktan yakından alakası yok diyor..Toroğlu yanılmaz canım Rıdvan futbol denilen şeyin ne olduğunu bilmediği tv kanallarına reyting için çıktığığından Rıdvan yanılıyordur...Deyilmi Toroğlu..
cancanim 5 yıl önce
Kararsız. ..sana ne girdi çıktı..Toroğlu işine gelince doğru mu söylüyor. .hangi renklisin
necsoy 5 yıl önce
hakemlerin,rakibin,basının ne düşündüğünden çok bizim oyuncuların ne yaptığı mühim..!!

iki maçtır Sosa'nın hatadan gol yiyoruz,Q ve GT'nin ne yaptığı belli değil...Rodolpho pasları rakibin orta sahaya veriyor...Olcay'ın sarsaklığı had safhada...bunlara çözüm bulunması şart!!!