Rhodolfo vitrine çıktı

Avusturya kampına üç gün önce katılan Rhodolfo'yu, aralar ve hazırlık maçları yüzünden dün ilk kez izleme imkanı bulduk.

FUTBOL 29.07.2015, 02:51
2801
Rhodolfo vitrine çıktı

Brezilyalı oyuncuyu çift kalede özel gözle takip ettik. Daha önce Kartal’da oynayan ne Zago, ne de Ronaldo’ya benzetebildik.

Rhodolfo, uzun boyuna rağmen çok yumuşak, teknik, ve sakin. İlk toplara anında müdahale ediyor. Temiz; itmeden, çekmeden, vurmadan oynuyor. Özellikle sağ ayağını çok iyi kullanıyor. Ceza alanı içine kestiği topu, zor bir pozisyonda karşı sahada olan Gökhan’a vermesi zaten her şeyi açıkladı. Dün, kanatlardan orta gelmediği için yan toplardaki kafa hakimiyetini göremedik! Ancak cepheden gelen yüksek topları kesti. Sambacı, öne çıkardığı hiçbir topu boşa atmıyor. Baskı görmesine rağmen topu başarılı bir şekilde kullanıyor. Sakin görünümü ile, savunmada yaşanan toparlayıcı ve lider eksikliğini gidecek kapasitede duruyor.

Yorumlar (5)
Veli 5 yıl önce
Orman ekimde gidiyor.Secim var. Yagcilaaar simdi kimi yalayacaksiniz. Aha, bunu yalayin bak burada koca kafa!
bye bye 5 yıl önce
ömer şişmanoğlu kalsın bir yıl bjk de denenme şansını hak eiyor.Ancak ismail köybaşıya benim gibi eminim tüm bjkliler onun yüzünden takımdan soğumuştur.
Böyle bir gerizekalıyı artık taraftar kabul etmiyor.
Aynı şekilde 6 yıldır denenen mustafa pekdemek ve necip uysal şanslarını yitirmiştir.
mustafa-ismail-necip bye bye hepınız,,bye bye lovenız.
mehmet kartal 5 yıl önce
veli ben başkandan ekimde seçim var diye duymadım ama şimdi kesin ekimde seçim varmı sen nerden duydun
ali buluç 5 yıl önce
veli efendi orman gidince sen kimi yalayacaksın 110 yıllık kulubü şikeyle lekeleyen ve borç batağına sürükleyen serdal adalıyımı yalayacaksın.110 yıllık kulube en önemli tesisi(stadı) kazandıran,hekem katletmeleri olmasa geçen sene rahat şampiyon olacak bir takım kuran,takımdaki oyuncuların yarısına transfer teklifi gelen bir sistem oluşturan ormanı beğenmeiyorsun,pahalı taransfer yapmaktan başka hiçbir özelliği olmayan ve olduğu dönemde herhangi bir tesis yapmadığı halde ve borçları arttırmasına rağmen 4.ve 5.likten yukarı çıkamayan adalıyı beğeniyorsunuz.sizin izanınız böyle işte
Yusuf 5 yıl önce
5.de olsa basimiz dik, gurur duydugumuz tribunleri dolduran Sansasyon yaratan bir kadromuz vardi! Simdi ise 3 yildir Besiktasli utancindan sokaga cikamiyor. Simdide 3. yuz hep bir basarimi bu yani. Yazik size ezik fikretciler!