Rhodolfo veda etti

Dün İstanbul'da olması beklenen Rhodolfo, bir gün rötar yaptı. Son pürüzleri halleden Brezilyalı stoper, kulübü Gremio'ya veda etti. 28 yaşındaki futbolcu akşam saatlerinde Türkiye'de olacak.

FUTBOL 22.07.2015, 04:14
1523
Rhodolfo veda etti

Beşiktaş’ın her konuda anlaşma sağladığı Brezilyalı stoper Rhodolfo’nun dün İstanbul’a gelmesi bekleniyordu.

Ancak oyuncunun kulübüyle arasındaki işlemler uzadığı için gelişi bir gün rötar yaptı. Siyah-Beyazlı taraftarların büyük sabırsızlıkla beklediği stoper transferi bugün resmen gerçekleşecek. Rhodolfo aynı Quaresma’da olduğu gibi akşam saatlerinde Türkiye’de olacak. Atatürk Havalimanı’na inecek olan futbolcu, bir grup taraftar tarafından karşılanacak. Sağlık kontrolünden geçirildikten sonra kendisini 3 yıllığına Beşiktaşlı renklere bağlayacak imzayı atacak olan Rhodolfo, Brezilya’da formasını giydiği kulübü Gremio’ya da dün vedasını yaptı.


Leo Gumide: Süper transfer

Şenol Güneş’in kesin olarak takıma kazandırılmasını istediği oyunculardan Rhodolfo’da mutlu sona ulaşıldı. 28 yaşındaki stoperi, Brezilya’nın önde gelen radyosu İnconfidencia’nın usta spor muhabiri Leo Gumide, yorumladı. Beşiktaş’ın çok yerinde bir transfer yaptığına dikkat çeken Gumide, “Defansif özellikleri çok yüksek bir oyuncu, topa hakimiyeti ve fiziğini kullanmayı çok iyi biliyor olması onu öne çıkarıyor. Kafa toplarında da oldukça etkili” sözlerini sarf etti.

Yorumlar (0)